Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę

Robiąc regularne zakupy w Biedronce warto dołączyć do programu „Moja Biedronka na co dzień„. W ten sposób, w dłuższej perspektywie czasu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy bowiem dla uczestników programu sieć marketów przewidziała różnego rodzaju rabaty. Dołączyć i oszczędzać możemy w każdej chwili, a sam proces jest bardzo szybki i prosty. Wystarczy, że zarejestrujemy kartę i okażemy ją (lub podamy numer telefonu) przy kolejnych zakupach. Zatem jak zarejestrować kartę Moja Biedronka i ile na tym zyskamy?

Skąd wziąć kartę Moja Biedronka

Zanim jeszcze zarejestrujemy kartę Moja Biedronka musimy ją najpierw uzyskać. Dostaniemy ją w każdej Biedronce, wystarczy, że poprosimy o to będąc przy kasie. Otrzymamy dokładnie 3 karty, 1 większą (główna) oraz 2 mniejsze z dziurkami, które możemy z powodzeniem przyczepić do kluczy. Oczywiście nie musimy mieć przy sobie wszystkich kart (w zasadzie nie musimy mieć żadnej, ale o tym za moment), więc te mniejsze możemy oddać np. komuś w rodzinie. W ten sposób z jednej karty może korzystać kilka osób, choć musimy pamiętać o pewnych ograniczeniach np. określony limit rabatów na jedną kartę. Czasem warto więc mimo wszystko mieć osobne karty.

Po odebraniu karty musimy ją już tylko zarejestrować i możemy cieszyć się ze wszystkich profitów jakie daje program „Moja Biedronka na co dzień”.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka

Skoro kwestię pozyskania karty mamy już za sobą to czas przejść do rejestracji, bez której niestety taka karta nic nie daje. Możemy to zrobić na dwa sposoby: przez internet lub telefonicznie. W obu przypadkach potrzebny nam będzie numer karty (13 cyfr) oraz pin (4 cyfry), które znajdziemy na odwrocie karty głównej (tej większej).

jak zarejestrować kartę moja biedronka
mde

Rejestracja przez internet

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka przez internet, krok po kroku:

 1. wchodzimy na stronę: https://moja.biedronka.pl/,
 2. wpisujemy numer karty oraz pin,
 3. wypełniamy krótki formularz rejestracyjny, w którym podajemy podstawowe informacje (imię, numer telefonu oraz adres e-mail),
 4. wymyślamy i wpisujemy hasło, które potrzebne będzie do logowania. Musimy zwrócić również uwagę na wymagania dotyczące samego hasła, gdyż musi się składać ono z dużych i małych liter, a także posiadać przynajmniej jedną cyfrę oraz znak specjalny,

Po przejściu powyższych kroków karta Moja Biedronka powinna być już aktywna. W ramach potwierdzenia powinniśmy otrzymać wiadomość na podany adres e-mail lub za pomocą SMS-a na telefon.

Rejestracja przez telefon

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka przez telefon, krok po kroku:

 1. dzwonimy pod numer (22) 20-53-400 i wybieramy numer 1 na klawiaturze telefonu,
 2. postępujemy zgodnie z instrukcjami, które otrzymujemy przez telefon.
 3. podobnie jak w przypadku rejestracji przez internet, na samym początku potrzebny będzie numer karty oraz pin.
 4. następnie podajemy podstawowe dane, czyli imię, numer telefonu i hasło do konta.

Po podaniu wszystkich wymaganych danych danych karta powinna być już aktywna i możemy wykorzystać ją przy kolejnych zakupach. Jeśli jakimś sposobem nie uda nam się jej zarejestrować np. połączenie zostanie zerwane lub podamy błędne dane to pracownik call center sam oddzwoni do nas, aby doprowadzić proces rejestracji do końca.

Co w razie utraty karty Moja Biedronka?

Wprawdzie dołączając do programu „Moja Biedronka na co dzień” otrzymujemy aż 3 karty „, ale każdemu może się zdarzyć zgubienie ich. Najczęściej korzystamy tylko z jednej, a pozostałe dwie leżą gdzieś bardzo długo, aż w końcu o nich zapomnimy. Co powinniśmy zrobić w razie utraty karty głównej (tej, z której korzystaliśmy)? Regulamin programu wprawdzie nie określa dokładnie co powinniśmy zrobić w takiej sytuacji, ale niestety Biedronka nie wydaje duplikatów karty. W związku z tym mamy dwa wyjścia:

 • możemy wyrobić sobie nową kartę (na inny numer telefonu),
 • korzystać z promocji podając przy kasie numer telefonu.

Jak widać, wcale nie musimy mieć fizycznie karty podczas zakupów, ponieważ w zupełności wystarczy numer telefonu podany podczas rejestracji. Warto dodać, że Biedronka zapowiedziała również wydanie nowej aplikacji mobilnej, która pozwoli korzystać z karty lojalnościowej. Najprawdopodobniej poprzez zeskanowanie kodu QR, jak ma to miejsce choćby w aplikacji Lidl Plus.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze

Karty lojalnościowe do sklepów to tylko jeden z wielu sposobów na oszczędzanie pieniędzy. Warto zwrócić uwagę również na serwisy oferujące cashback, choć dotyczą one wyłącznie sklepów internetowych. Jest to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy podczas internetowych zakupów.


cashback

Cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach to świetny sposób na oszczędzanie. Warto zwrócić uwagę, że rejestrując się w takich serwisach często możemy liczyć także na dodatkowe kody rabatowe.


jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy nie jest wcale takie trudne jak może się wydawać. Jest wiele aspektów życia codziennego, w których możemy poszukać oszczędności bez radykalnych zmian.


Czy warto zarejestrować? – opinie

Karty lojalnościowe to ciekawy sposób na utrzymanie klientów, więc warto z nich korzystać, jeśli regularnie odwiedzamy dane placówki. Przykładem takiej właśnie karty jest program „Moja Biedronka na co dzień”. Dołączając do niego możemy liczyć na dodatkowe korzyści oraz różnego rodzaju rabaty. Rejestracja i korzystanie jest w pełni darmowe, więc nic na tym nie tracimy, a możemy jedynie zyskać.

Korzystacie z karty Moja Biedronka? Co o niej sądzicie? Podzielcie się opinią w komentarzu.

5 komentarzy do wpisu „Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę”

 1. Bardzo ciekawy artykuł. Korzystam z karty moja biedronka i bardzo wielu podobnych kart, a nawet aplikacji! na prawdę fajne zniżki na nich są! pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Również jestem posiadaczką tej karty jak i innych z którymi porównując właśnie kartę biedronka skorzystałam z niejednej atrakcyjnej oferty.

  Odpowiedz
 3. Dzięki karcie moja biedronka można kupić ulubione produkty spożywcze jak i chemiczne w dobrych cenach. Jest to jeden z moich ulubionych marketów.

  Odpowiedz
 4. Witam wszystkich serdecznie. Karta moja Biedronka pozwala nam naprawdę sporo zaoszczędzić. Dostajemy jedną dużą kartę wielkości karty kredytowej i dwie mniejsze, które można dać domownikom .Robiac zakupy w sklepie Biedronka dajemy kartę przy kasie lub podajemy nr tel. kom, a rabat naliczy się automatycznie.

  Odpowiedz
 5. Witam serdecznie.
  W naszym mieście mamy już 3 Supermarkety Biedronki i od lat systematycznie robimy tu zakupy. Jakiś czas temu zarejestrowaliśmy kartę Moja Biedronka i dzięki niej możemy trochę zaoszczędzić na kupowanym towarze. Nawet kiedy zapomnimy wziąć ową kartę możemy podać numer komórki i wszystko jest honorowane. Jeśli będzie tak nadal to cały czas będziemy zaopatrywać się głównie w marketach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz