Infakt

Infakt jest internetowym biurem rachunkowym, które pomaga przedsiębiorcom i osobom prywatnym w rozliczaniu się z fiskusem i nie tylko. Korzystanie z usług wirtualnego biura rachunkowego jest o wiele wygodniejsze i oczywiście tańsze. Co ważne, wygoda i atrakcyjna cena idą w przypadku Infaktu w parze również z profesjonalizmem, gdyż rozliczeniami zajmują się wykwalifikowani księgowi.

Jak działa Infakt?

Biuro rachunkowe Infakt wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii, aby dostarczać swoim klientom rozwiązania, które sprawią, że zarządzanie księgowością firmową będzie prostsze niż kiedykolwiek. Korzystając z księgowości online przedsiębiorca nie będzie zobowiązany do przywożenia wszystkich dokumentów związanych z rozliczeniami firmowymi do biura księgowej, aby mogły być one księgowane i umieszczane w dokumentacji firmowej. W tradycyjnym modelu dopiero po takiej „wycieczce” prowadzący firmę otrzymuje informacje o wysokości podatku do zapłacenia i składek ZUS.

Decydując się na księgowość online z Infaktem, właściciel firmy ma do wyboru dwa rozwiązania. Jednym z nich jest korzystanie z aplikacji internetowej. Jest ona świetnym wyborem dla tych osób, które orientują się w przepisach i mogą poświęcić czas na prowadzenie księgowości samodzielnie. Drugim rozwiązaniem jest powierzenie jej prowadzenia biuru rachunkowemu Infakt i posiadanie dostępu do aplikacji internetowej. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na rozwoju biznesu i nie poświęcać swojego cennego czasu na prowadzenie koniecznej księgowości.

Samodzielne prowadzenie księgowości w Infakt

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z pierwszej opcji, mają do swojej dyspozycji aplikację internetową Infkat. Za jej pośrednictwem dodają samodzielnie koszty, wystawiają faktury w aplikacji, generują KPiR, a także deklaracje podatkowe, które później mogą przedłożyć w urzędach. Aplikacja internetowa automatyzuje szereg działań, jednak przedsiębiorca powinien być na bieżąco z przepisami.

Aplikacja + obsługa księgowa

O wiele wygodniejszą opcją dla przedsiębiorcy jest rozliczanie księgowości z dostępem do aplikacji internetowej Infakt, jednak z tą różnicą, iż to nie on samodzielnie dokonuje wszystkich zmian w jej zakresie, a ten obowiązek spoczywa na wykwalifikowanym księgowym. Poprzez dostęp do aplikacji przedsiębiorca może w dogodnym dla siebie czasie analizować swoje rozliczania. Co więcej, dzięki obsłudze księgowego, nie musi on obawiać się popełnienia błędów w rozliczaniach, gdy wykonywałby je absolutnie samodzielnie.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Michal
Michal
1 rok temu

Księgowość dla spółek w inFakcie to tragedia. Przestrzegam wszystkich przed inFaktem. Jest to kołchoz księgowych o wątpliwej znajomości tematu. Być może ktoś fartem mógł trafić tam na dobrego księgowego. U mnie wyglądało to tak, że dostałem księgowego, jeszcze nie zaczął prowadzić mojej księgowości, a już zrezygnował. Następnie przypisano mi Panią, która: – Nie umiała przeliczyć EUR na PLN i podawała niepoprawne kwoty zwrotów lub wypłat – Księgowała faktury/zwroty podwójnie – Zapominała wysłać dokumenty do ZUS (!!!) – Zapominała zaksięgować faktury, które otrzymała – Nie dotrzymywała terminów i po wielokrotnych przypomnieniach z mojej strony odwlekała je, tylko po to, żeby później… Czytaj więcej »

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx