Strona główna » Artykuły sponsorowane » Zleca.pl – serwis ze zleceniami dla wykonawców usług

Zleca.pl – serwis ze zleceniami dla wykonawców usług

Aktualnie w internecie znajdziemy wiele różnego rodzaju portali ogłoszeniowych, na których znajdziemy wszelkiej maści ogłoszenia – również te dotyczące konkretnych prac. Szukając fachowca warto postawić na serwis, który się w tym specjalizuje, a takim jest właśnie Zleca.pl. Oczywiście równie świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy jesteśmy po drugiej stronie i to my szukamy zleceń na konkretne prace.

Zleca.pl – korzystanie z serwisu

Zacznijmy od tego, jak prezentuje się serwis Zleca.pl. Strona wygląda bardzo przejrzyście, więc poruszanie się po serwisie nie powinno przysporzyć żadnych problemów. Na samej górze widzimy podział na „zlecenia”, „wykonawcy” i „kategorie”, co pozwala bardzo szybko przejść do interesującej nas zakładki.

Bez względu na to czy szukamy fachowca, czy sami nim jesteśmy – niezbędna będzie rejestracja w serwisie, która zresztą przebiega bardzo sprawnie i nie wymaga podawania dużej ilości danych już na samym początku. Wystarczy login, e-mail i hasło, a jeśli to my podejmujemy się zleceń to na uzupełnienie reszty danych przyjdzie czas już po samej rejestracji.

Po potwierdzeniu adresu e-mail i zalogowaniu się do konta przyjdzie moment wyboru, czy jesteśmy zlecającym, czy wykonawcą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby być zarówno jednym, jak i drugim.

Dla zlecających

Praktycznie każdy czasem staje w sytuacji, gdy pomoc fachowca jest niezbędna. Czasem znajdzie się odpowiednia osoba wśród znajomych, ale to w dalszym ciągu internet jest największą bazą tego typu informacji, więc szukając wykonawcy zlecenia warto skorzystać właśnie z niego. Dobrym wyborem jest, więc wspomniany serwis zleca.pl, który pozwala szybko znaleźć fachowca w okolicy, który specjalizuje się w danej dziedzinie.

Wybieramy dodaj zlecenie, a następnie uzupełniamy następujące informacje:

 • tytuł,
 • opis,
 • kategoria,
 • lokalizacja,
 • czas wyświetlania,
 • budżet,
 • telefon (opcjonalnie).

Dla wykonawców

Serwis zleca.pl to również świetne miejsce na znalezienie klientów na oferowane usługi. Sprawdzi się zarówno dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, jak i osób, które podejmują się tego typu prac bez tego. Poza reklamą oferowanych usług, fachowcy mogą również wyszukiwać i aplikować do zleceń wystawionych przez inne osoby. Wykorzystanie serwisu pozwala, więc zaoszczędzić spore ilości czasu na poszukiwaniu odpowiednich zleceń.

Po rejestracji przechodzimy do konta, aby uzupełnić istotne informacje:

 • imię i nazwisko,
 • telefon i strona www (opcjonalnie),
 • dane firmy (jeśli posiadamy),
 • dane adresowe (województwo oraz miasto),
 • kategoria/branża.

Po uzupełnieniu tych danych trafimy na listę wykonawców i już możemy aplikować na konkretne zlecenia.

Podsumowanie

Internet znacznie ułatwia funkcjonowanie oraz wyszukiwanie istotnych informacji bez wychodzenia z domu, więc warto wykorzystać go również do znajdywania odpowiednich fachowców w okolicy lub zleceń, jeśli to akurat my jesteśmy wykonawcami.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!