Strona główna » Artykuły sponsorowane » Za granicą dobrze jest

Za granicą dobrze jest

Obecnie wielu naszych rodaków oraz rodaczek postanowiło wyjechać za granicę, by tam ciężko pracować i w znaczący sposób poprawić swój byt materialny. Część z nich planuje powrót, część osób chce tam zostać na stałe. W kraju pozostają bliżsi lub dalsi krewni a także przyjaciele, czy znajomi, co wiąże się bardzo często z koniecznością przesyłania do Polski większych lub mniejszych sum pieniędzy. Przeważnie zależy im na tym, by przelewy docierały na czas, w związku, np. z koniecznością opłacania bieżących rachunków, czy rat za zakupioną właśnie nieruchomość.

1. Przelew do Polski zawsze na czas!

2. Szybko, łatwo i bezpiecznie

3. Murowany sukces

Przelew do Polski zawsze na czas!

Solidnym partnerem, dzięki pośrednictwu którego mamy pewność, że pieniądze znajdą się tam, gdzie chcemy jest varsoviafx. Ta godna polecenia platforma internetowa, powstała w 2013 roku, oferująca przesył gotówki z Wielkiej Brytanii do Polski, ma atrakcyjną ofertę, z której warto skorzystać. Gotówka przesłana za ich pośrednictwem znajdzie się nad Wisłą zaledwie w ciągu 10-20 minut. Każdy pierwszy przelew dokonany za ich pośrednictwem – w przypadku bycia nowym klientem – zaowocuje brakiem opłaty za jego wykonanie – dotyczy to przelewu Standard. Jest to niewątpliwie kusząca okazja, warta poświęcenia jej uwagi.

Szybko, łatwo i bezpiecznie

Samo zlecenie przelewu jest bajecznie proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz on line i za dziesięć minut nasza rodzina w Polsce może podjąć pieniądze z konta. W przypadku, gdy zlecamy gotówkowe przelewy z UK do Polski, odebranie gotówki w jednej z pięciu tysięcy placówek renomowanego Banku Pocztowego, dostępnych na terenie kraju, potrwa nieco dłużej, czyli około dwudziestu minut. W każdej chwili nasze pieniądze są zabezpieczone zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami, a ich przesył jest monitorowany elektronicznie. Wypłatę odbieramy w złotych polskich, po korzystniejszym, niż bankowy, kursie. Przelew z UK do PL nigdy nie był tak prosty – wystarczy spróbować i już można się cieszyć świątecznymi zakupami w Rzeszowie lub Opolu.

Murowany sukces

Naszą wiedzę o tym, jak przesyłać przelewy do Polski, by każdorazowo były one na czas, a także wiele innych równie interesujących  informacji, możemy zdobyć, dzięki lekturze przejrzystego bloga, umieszczonego na stronie varsoviafx.co.uk. Sprawdzony kontrahent sprawi, że nasze ciężko zarobione pieniądze dotrą bez zbędnej zwłoki, tam gdzie trzeba i będą znaczącym wsparciem dla polskich budżetów w naszych rodzinnych stronach.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
M_Cisek
M_Cisek
4 lat temu

Korzystam regularnie z przelewów VarsoviaFX is jestem bardzo zadowolony! Szczególnie opcja LIVE w której kasa dochodzi praktycznie natychmiast. Bardzo polecam.

Angelika
Angelika
4 lat temu

nie korzystałam nigdy z tych przelewów, moze kiedyś będe miała taką okazje. To prawda ze wiekszość naszych rodaków wyjezdza za granice w pogoni za pieniądzem niestety wiekszość z tych ludzi zostaje ooszukana i wracają z niczym trzeba wszystko bardzo dobrze przemyśleć i zaplanować jeśli juz się chce wyjechac. Mój chłopak pojechał do Niemiec niby wszystko w porządku się wydawało bus po niego przyjechał z innymi pracownikami i wgl. jak się później okazało tydzień czasu popracowali i ślad po ich szefie sie urwał a oni zostali bez pieniadzy nawet na powrót nie mieli. trzeba być naprawde bardzo ostroznym.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Prawdą jest, ze wiele osob wybiera wyjazd poza granice kraju w celach zarobkowych, ale i to nie jest takie usłane różami. Najważniejsze to znaleźć PEWNE miejsce, a przede wszystkim BEZPIECZNE, czyli tam gdzie ktoś nie ściąga nas tylko po to byśmy bali się czy jeszcze kiedykolwiek będziemy mieli możliwość do kraju powrócić. Po drugie jeśli decydowałabym się na taki wyjazd to z pewnością nie sama. Ważne by mieć blisko przyjazną duszę. Po trzecie opłacalne . Trzeba też potrafić przeliczyć nie tylko zyski, będąc zaślepionymi inną walutą, ale mieć świadomość kosztów życia jakie przyjdzie ponieść w tym kraju. Nie sposób nie… Czytaj więcej »

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x