Transfergo

Przyzwyczajeni do szybkich i tanich (lub nawet darmowych) przelewów, oferowanych przez polski sektor bankowy, możemy się nieprzyjemnie zdziwić, gdy będziemy chcieli wykonać przelewy zagraniczne. Bez względu na to, czy chodzi o przelew z Polski na zagraniczne konto, czy też o sytuację wręcz przeciwną, musimy być gotowi na spore koszty i wydłużony czas realizacji przelewu. W zależności od wybranego systemu rozliczeń międzybankowych, suma różnych prowizji i opłat transakcyjnych może wynieść nawet ponad 100 złotych, a odbiorca może czekać na pieniądze nawet wiele dni. Rozwiązaniem tej sytuacji jest serwis Transfergo. Pierwszy przelew jest całkowicie darmowy, a dodatkowo serwis przyznaje bonus w wysokości 10 funtów po wykonaniu pierwszego przelewu.

Transfergo – przelewy zagraniczne

Na szczęście obok mało atrakcyjnych ofert proponowanych przez banki, pojawiła się też konkurencyjna oferta firm zajmujących się międzynarodowymi przekazami pieniężnymi. Ponieważ skupiają się one właśnie na takim profilu działalności – muszą oferować dużo bardziej atrakcyjne warunki wykonywania przelewów – inaczej nie utrzymałyby się na rynku. A ponieważ jest to działanie zdecydowanie na naszą korzyść, to nie byłoby rozsądnym, gdybyśmy się nie przyjrzeli ofercie serwisu Transfergo. Nie zwlekajmy więc.

Czas oczekiwania na przelew zagraniczny z Transfergo

Wiemy już, że tradycyjne banki oznaczają wiele dni oczekiwania na przelew. Konkurencja w postaci TransferGo zdecydowanie przebija tę ofertę – deklarując, że w większości przypadków pieniądze trafią do odbiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego, a jeśli zdecydujemy się skorzystać z trybu szybkiego przelewu, to odbiorca może otrzymać nasze środki już w ciągu mniej niż pół godziny. Co ważne, nie wiąże się to z ogromnymi prowizjami – standardowy koszt przelewu to mniej niż 4 złote. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z możliwości szybszej wysyłki, to w zależności od opcji będziemy musieli zapłacić od 9,99 do 14,99 zł – dla kwot transakcji aż do 9000 złotych. Wszystkie te wartości dotyczyły przykładowego przelewu z Polski do Wielkiej Brytanii, jednak w zasadzie w przypadku wszystkich obsługiwanych krajów możemy liczyć na stawki tego rzędu.

Darmowe przelewy

Transfergo nie tylko pozwala zrobić pierwszy przelew zagraniczny całkowicie za darmo, ale również przyznaje bonus w wysokości 10 funtów za jego zrealizowanie za pomocą serwisu. Takie rozwiązanie, nie dość, że pozwala oszczędzać pieniądze to jeszcze pozwala na tym zarobić. Niestety w ten sposób tylko jednorazowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zarabiać w inny sposób, ale o tym za chwilę. Co jakiś czas można liczyć na kolejne, całkowicie darmowe przelewy realizowane za pomocą Transfergo. Jak? Serwis co jakiś czas, z różnych okazji wysyła kody, które upoważniają do realizacji darmowego przelewu zagranicznego.

Weryfikacja konta

Transfergo jest licencjonowanym przedsiębiorstwem, którego działalność jest kontrolowana. Stąd też konieczność weryfikacji tożsamości polegająca na przesłaniu zdjęć wybranych dokumentów. Z jakich dokumentów można skorzystać w celu weryfikacji konta:

  • dowód osobisty,
  • prawo jazdy,
  • paszport.

Wystarczy zwykłe zdjęcie telefonem, a sama weryfikacja przebiega bardzo sprawnie (nawet w ciągu kilku minut od przesłania zdjęcia). Oczywiście weryfikacja jest jednorazowa.

Czy to bezpieczne rozwiązanie?

To właściwe pytanie – przecież chodzi o nasze pieniądze. Pewnym potwierdzeniem jakości usług oferowanych przez TransferGo jest fakt, że skorzystało z ich usług już ponad 200 tysięcy osób. Oczywiście liczba ta rośnie w każdej chwili. Warto też podkreślić, że firma znajduje się pod stałym nadzorem brytyjskich służb podatkowych – jej działalność nadzoruje HMRC – Urząd Podatkowy i Celny Jej Królewskiej Mości, a reguluje FCA – Urząd ds. Usług Finansowych. Tym samym, poziom zaufania dla oferowanych usług można uznać za tożsamy z tym, którym obdarzamy tradycyjne banki. Jeśli natomiast interesują nas opinie innych użytkowników – wystarczy odwiedzić portal Trustpilot. Jest to platforma całkowicie niezależna od TransferGo, na której ludzie dzielą się opiniami o usługach, z których skorzystali.

A zatem, jeśli będziemy znów robili przelewy międzynarodowe – to warto zaoszczędzić czas i pieniądze. Zamiast tradycyjnego banku skorzystajmy z platformy TransferGo.

Zarabianie pieniędzy

Wspomniany już wyżej sposób na zarabianie z Transfergo jest bardzo prosty. Wystarczy zaprosić znajomego do korzystania z serwisu by otrzymać bonus w wysokości 12 funtów. Oczywiście osoba zaproszona musi zrealizować przynajmniej jeden przelew na kwotę przynajmniej 50 funtów. Zaproszona osoba oczywiście otrzyma również swój bonus w wysokości 10 funtów za realizację swojego pierwszego przelewu zagranicznego. Obie strony zyskują na tym rozwiązaniu. Oczywiście w internecie znaleźć możemy również inne programy partnerskie oraz sposoby na zarabianie online.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarobkowych w internecie jest wiele. Niektóre z nich nie wymagają specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Programy partnerskie

programy partnerskie

W internecie jest wiele programów partnerskich, które pozwalają zarabiać naprawdę przyzwoite prowizje. Metoda ta jednak wymaga sporo zaangażowania.

Opinie o Transfergo

W internecie znaleźć można praktycznie same pozytywne opinie na temat serwisu Transfergo. Wystarczy rzucić okiem chociażby na wspomniany Trustpilot, gdzie serwis ma 5 gwiazdek na 5 możliwych. Oczywiście na innych stronach i forach opinie również są pozytywne. W przypadku Transfergo można liczyć na szybkie i przede wszystkim tanie przelewy zagraniczne.

Korzystacie z serwisu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “Transfergo”

  1. Skorzystałem z serwisu i pieniądze były na drugim koncie już drugiego dnia. Można oczywiście za dodatkową opłatą przyspieszyć przelew, ale aż tak mi się nie spieszyło. Polecam jak najbardziej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz