Strona główna » Artykuły sponsorowane » Systemy magazynowe dla najbardziej wymagających klientów

Systemy magazynowe dla najbardziej wymagających klientów

Systemy magazynowe pozwalają odpowiednio wykorzystać powierzchnię magazynu, ułatwiają przechowywanie towarów oraz prace związane z jego wydawaniem. Dobrze jest więc wybrać takie rozwiązanie, które rzeczywiście sprawdzi się w posiadanym magazynie.

  1. Nowoczesne systemy magazynowe w niskiej cenie
  2. Serwis regałów magazynowych

Nie można też zapominać, że regały powinny spełniać określone normy, aby nie narażały pracowników na niebezpieczeństwo.

Nowoczesne systemy magazynowe w niskiej cenie

Doświadczony dostawca rozwiązań dla magazynów nie tylko stale ulepsza proponowane klientom regały, ale też zajmuje się przygotowywaniem projektów zgodnych z otrzymanymi wytycznymi. Dzięki temu takie indywidualnie dopasowane regały z pewnością sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Po szczegóły oferty najlepiej zajrzeć na stronę firmy Regalit lub skontaktować się z pracownikami, aby przygotowali klientowi ofertę. Z rozwiązań tego dostawcy korzystają między innymi największe magazyny oraz całe centra logistyczne, markety, sklepy, biblioteki, chłodnie i warsztaty samochodowe. W każdym przypadku regały są starannie dobierane, aby spełniły wszystkie oczekiwania klienta i tym samym ułatwiły prace osobom zatrudnionym w magazynie.

Serwis regałów magazynowych

Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszej jakości regały – zwłaszcza jeżeli są narażane na wysokie obciążenia – powinny być przynajmniej raz na jakiś czas skontrolowane przez doświadczoną osobę. Firma oferująca regały może również zająć się przeprowadzeniem przeglądu, a w razie konieczności wykonać niezbędny serwis. Pracodawcy powinni mieć na uwadze, że coroczne przeglądy posiadanych regałów są zresztą wymagane przepisami prawa. Tym samym zlecając ich przeprowadzenie fachowcom zyskuje się gwarancję bezpieczeństwa dla wszystkich zatrudnionych osób. Podczas przeglądu regałów magazynowych sprawdzane są nie tylko uszkodzenia mechaniczne oraz stan połączeń śrubowych, ale również ewentualne wygięcia, rzeczywiste obciążenie oraz stan posadzki. Jeżeli konieczne będzie przeprowadzenie jakichkolwiek napraw, to klient zyskuje gwarancję najlepszej ceny. Gdyby natomiast okazało się, że koszty naprawy uszkodzonych regałów są zbyt wysokie i nieopłacalne dla klienta, to firma przygotuje mu atrakcyjną ofertę na zakup nowych rozwiązań.

Jak widać, zadbanie o wydajność pracy w magazynie i jednocześnie zapewnienie wymaganego bezpieczeństwa wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Warto więc samemu zapoznać się ze wspomnianą ofertą.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x