Strona główna » Opinie » Seotxt

Seotxt

Uproszczenie procesu związanego z zamawianiem tekstów może znacznie ułatwić i przyspieszyć pozycjonowanie. Serwis seoTXT to idealny sposób na sprawną realizację treści SEO z gwarancją bezpieczeństwa i pewnością otrzymania faktury VAT. Jego obsługa jest prosta i czytelna.

rejestracja

Zlecanie tekstów w seoTXT

W serwisie seoTXT obowiązuje punktowa waluta wirtualna, gdzie jeden punkt równy jest jednemu złotemu netto. Rozwiązanie to znacznie ułatwia optymalizację podatkową wielu firmom, ponieważ pozwala na zakup większej liczby punktów oraz wykorzystanie ich w dowolnym okresie. W serwisie znajduje się specjalny dział pozwalający na doładowanie punktów oraz opłacenie ich za pośrednictwem szybkich płatności internetowych. Jeżeli użytkownik posiada konto na firmę, może pobrać fakturę VAT zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Kwota minimalna doładowania wynosi dziesięć punktów. Serwis seoTXT pozwala na dodanie dwóch różnych rodzajów zleceń. Pierwsza kategoria to zlecenia standardowe, to których zaliczają się teksty przeznaczone na serwisy zapleczowe oraz artykuły typu precel, których cena jest z góry ustalona. Natomiast do drugiego rodzaju należą zlecenia niestandardowe. Obejmują one wszystkie pozostałe teksty, za które stawka ustalana jest w sposób indywidualny.

Realizacja zleceń

Dodawanie zlecenia pozwala na wybór określonego pracownika serwisu. Jest to praktykowane na przykład wówczas, gdy z zamieszczonych na jego temat informacji wynika, że określony copywriter jest zaznajomiony z tematyką danego zlecenia. Można również zaznaczyć opcję zatrudnienia dowolnego pracownika. W zależności od wyboru, klient otrzymuje propozycję terminu realizacji zlecenia od jednego lub kilku copywriterów. Jeżeli zamówione teksty odbiegają od standardowych, użytkownik otrzymuje również proponowaną wycenę. W przypadku braku akceptacji ceny, zamawiający może anulować zlecenie i odzyskać punkty zarezerwowane na jego opłatę.

Finalizacja zlecenia

Kiedy copywriter serwisu seoTXT ukończy realizację tekstów, klient informowany jest o tym fakcie wiadomością e-mail oraz pojawieniem się zlecenia w odpowiedniej sekcji na stronie. Użytkownik może zapoznać się z listą tekstów razem z dokładną ilością znaków, a także pobrać piki tekstowe. W przypadku zastrzeżeń co do realizacji zlecenia, zamawiający może przesłać swoje skargi odpowiedniemu pracownikowi za pomocą systemu ticketów. Jeżeli natomiast klient jest usatysfakcjonowany, akceptuje ukończone teksty. W przypadku przekroczenia ustalonego terminu realizacji, użytkownik serwisu seoTXT odzyskuje 80% wartości punktowej każdego opóźnionego zlecenia. Wszystkie teksty trafiają do specjalnego archiwum, dzięki czemu zamawiający ma do nich stały dostęp, bez obawy o awarie i przypadkowe skasowanie.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x