RevShare - Revenue share

Przejd┼║ do tre┼Ťci

Menu główne:

RevShare

Rynek programów typu revshare powiększa się bardzo szybko. Przystąpienie do jednego z nich może być doskonałą okazją do szybkiego zdobycia dodatkowej gotówki. Z reguły wszystkie programy revenue share opierają się na podobnym schemacie działania. Jest to jedna moich ulubionych metod zarabiania ze względu na wysoki potencjalny zysk (Dużo wyższy niż większość zaprezentowanych tu metod).

Zasady programów typu revshare

Programy typu revenue share dzielą się ze swoimi użytkownikami przychodami uzyskiwanymi z reklam oraz innego rodzaju źródeł. Aby wziąć udział w podziale zysków, konieczne jest wykupienie w systemie usługi reklamowej, czyli adpacka. Pakiet reklam może posłużyć do promocji np. strony internetowej lub produktu. Należy go wykupić oraz wykonać określone czynności w systemie, zazwyczaj dotyczy to codziennego wyświetlania określonej ilości reklam. Wówczas użytkownik otrzymuje naliczenia z zakupionych adpacków, czyli swój udział w zyskach. Zarobki w programach revshare zależą w dużym stopniu od wysokości wkładu, jednak nie musi być on wcale duży. Im więcej zakupionych adpacków tym większy zysk. Programy typu revenue share nie są jednak produktami inwestycyjnymi, a naliczenia otrzymujemy wyłącznie gdy strona osiąga zysk.

Dodatkowe możliwości zarabiania w programach revshare

  • Zdobywanie poleconych - ta opcja dostępna jest w praktycznie każdym programie typu revshare. Wielu użytkowników niemal w całości opiera swoje zarobki na pozyskiwaniu nowych osób do programu. Do zarabiania w ten sposób konieczne jest znalezienie ludzi, którzy będą rejestrowali się w nowych programach z linku użytkownika. Dzięki rejestracji otrzymuje on prowizję od zarobków każdego poleconego. Stawki w poszczególnych programach revenue share różnią się, jednak pozyskanie dużej liczby poleconych pozwala na bardzo duży zarobek bez praktycznie żadnego wkładu własnego. Użytkownik otrzymuje należność za wszystkie adpacki zakupione przez polecone osoby, a także inne ich zakupy reklamowe.
  • Wielopoziomowy system wynagrodzeń - programy revshare mają indywidualne schematy prowizji. W niektórych możliwe jest zarabianie nie tylko bezpośrednio na poleconych, ale również pozyskanych przez nich osobach. Zarobki w wielopoziomowym systemie wynagrodzeń rosną bardzo szybko, jednak wprowadzenie tylu osób do programu nie jest łatwe. Zazwyczaj wymaga przynajmniej kilku miesięcy intensywnej pracy oraz budowania korzystnego wizerunku. Najlepszym na to sposobem jest tzw. sponsoring. Polega on na przekazywanie innym zdobytej dotychczas wiedzy, w zamian za współpracę w programie. Bardzo często okres budowania całego zespołu jest długotrwały, ale niemal zawsze przynosi odpowiedni efekt.
  • oglądanie płatnych reklam - programy revenue share oferują również zarobek poprzez możliwość oglądania płatnych reklam. Są one umieszczone w systemie, a użytkownik otrzymuje z góry określone wynagrodzenie za obejrzenie każdej z nich. Zarobki z oglądania reklam nie są zbyt wysokie. Ich dzienna liczba ustalana jest indywidualnie przez program, jednak może zależeć również od ilości wykupionych pakietów. Stanowią one jednak raczej dodatek, ponieważ głównym źródłem zarobku w programach revshare są adpacki. Trzeba jednak pamiętać, że do otrzymania procentowych naliczeń z adpacków zazwyczaj wymagane jest codzienne obejrzenie określonej ilości reklam. Sposobem na dodatkowy zarobek może być również polecanie usług reklamowych serwisu oraz uzyskiwanie prowizji za sprzedaż autorskich produktów programu.

Ryzyko związane z programami revshare

Z programami revenue share wiąże się przede wszystkim ryzyko niewypłacalności oraz nagłego upadku, prowadzącego do zamknięcia biznesu. Podstawowym problemem źle skonstruowanych systemów tego typu jest brak wypłacalności już kilka miesięcy od startu działalności. Zwykle wynika to z niezbyt skutecznych usług reklamowych oraz zbyt wysokich prowizji za polecanie, przez co firma nie ma na czym zarabiać. Bardzo często nie da się też skutecznie zweryfikować twórców programu revshare. Nie ujawniają oni swoich danych rejestrowych, a na stronie internetowej brakuje szczegółowych informacji o właścicielach. Stopniowo problem ten jest rozwiązywany, ponieważ twórcy programów wchodzą w większe interakcje z użytkownikami, biorą udział w webinarach oraz eventach. Dzięki temu budowane jest większe zaufanie, które może świadczyć o dużej stabilności programu.

Przedstawione poniżej programy revshare są dostępne w języku polskim więc poruszanie się po nich i zrozumienie nie powinno stanowić problemu. Mimo to osoby, które zdecydują się zarabiać w revshare zachęcam do kontaktu bezpośrednio lub na forum.

Programy typu Revshare:

Revshare theadsteam
TheAdsTeam wystartowało 15 października 2016. Platforma umożliwia zakup pakietów reklamowych za 10$/25$/50$ i wygasają odpowiednio gdy osiągną 110%/115%/120%. Aktualne naliczenia wynoszą ok 2-2,5%. Można również zdobyć dodatkowe fundusze klikając reklamy (choć póki co nie ma ich za wiele). Trzeba obejrzeć przynajmniej 10 reklam dziennie by kwalifikować się do podziału zysków. Niestety ten program revshare nie umożliwia wpłat i wypłat poprzez konto bankowe więc potrzebny będzie do tego dodatkowy procesor płatniczy (więcej na ten temat na odpowiedniej podstronie).

Revshare futurenet
FutureAdPro ruszyło 8 kwietnia 2016 roku i jest po┼é─ůczone ze swoim serwisem spo┼éeczno┼Ťciowym (co┼Ť jak Facebook) zwanym FutureNet, który działa zdecydowanie dłużej (od listopada 2014 roku). Koszt us┼éugi reklamowej to 10$ lub 50$ i r├│wnie┼╝ wymaga klikni─Öcia minimum 10 reklam dziennie. Wygasa po zarobieniu 120% (aktualnie 1% dziennie). Pr├│cz revshare istnieje r├│wnie┼╝ mo┼╝liwo┼Ť─ç zarabiania na wspomnianym serwisie spo┼éeczno┼Ťciowym gdzie strona p┼éaci za aktywno┼Ť─ç (pisanie post├│w itp). Dodatkow─ů mo┼╝liwo┼Ťci─ů zarobku s─ů r├│wnie┼╝ matryce. Ta strona pozwala na wpłaty i wypłaty poprzez konto bankowe, chociaż oczywiście można również używać procesorów płatniczych.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wr├│─ç do spisu tre┼Ťci | Wr├│─ç do menu g┼é├│wnego