Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Sprawdź ofertę Orange Flex dla Firm

Orange Flex przygotowało korzystną ofertę dla jednoosobowych firm. Wszystkimi usługami zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Co ważne opłaty za telefon na firmę możesz uwzględnić w kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.

Orange Flex dla Firm to oferta stworzona z myślą o osobach, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki subskrypcyjnemu modelowi rozliczeń nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Z telefonu na firmę korzystasz tak długo, jak chcesz. W Orange Flex dla Firm do wyboru masz pięć Planów:

  • 15 GB za 25 zł z VAT
  • 30 GB za 30 zł z VAT
  • 45 GB za 35 zł z VAT
  • 80 GB za 50 zł z VAT
  • 150 GB za 80 zł z VAT.

Wszystkie Plany dla firm obejmują nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w Polsce i w roamingu. W Orange Flex korzystasz z social mediów bez zużywania GB z paczki danych – wszystko dzięki bezpłatnej usłudze Social Pass, która jest aktywna we wszystkich Planach. Warto dodać, że w planach za 35 zł, 50 zł oraz 80 zł dostępna jest sieć 5G.

Telefon na firmę w Orange Flex – to proste!

W Orange Flex swoim numerem zarządzasz za pomocą aplikacji. Za jej pomocą możesz kupić nowy numer telefonu lub przenieść dotychczasowy. Formalności związane z założeniem konta załatwisz on-line – wystarczy zdjęcie dokumentu i selfie.

Za pomocą aplikacji Orange Flex wybierasz Plan, z którego chcesz korzystać. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz większej lub mniejszej paczki GB, w każdej chwili możesz wybrać inny Plan bez żadnych dodatkowych kosztów. Za pomocą aplikacji opłacisz też rachunki (do wyboru masz płatność kartą lub BLIK) i aktywujesz dodatkowe usługi. Szybko i wygodnie.

W Orange Flex dla Firm możesz korzystać z technologii eSIM. Nie musisz umieszczać fizycznej karty SIM w urządzeniu – wystarczy, że zainstalujesz wirtualną kartę na firmowym telefonie lub smartwatchu. Bez dodatkowych opłat możesz zamówić drugą kartę SIM – z firmowego numeru będziesz mógł korzystać na dwóch urządzeniach.

Telefon na firmę – czy warto?

Jeżeli rozliczasz się ze skarbówką na zasadach ogólnych lub liniowych, uzyskane dochody możesz pomniejszyć o koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu zmniejszysz podstawę opodatkowania.

Do kosztów uzyskania przychodu zaliczają się wszystkie wydatki, które wiążą się z prowadzeniem jednoosobowej firmy (m.in. koszty utrzymania i wyposażenia biura, koszty reklamy, koszty utrzymania służbowego samochodu). Do kosztów uzyskania przychodów możesz wliczyć również opłaty za telefon na firmę – zarówno opłatę za usługi operatora, jak i koszt zakupu smartfona. Jako dowód poniesionych wydatków wystarczą faktury VAT. W Orange Flex dla Firm wszystkie faktury zgromadzone są w aplikacji – masz do nich łatwy dostęp.

Z Orange Flex dla Firm prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest łatwiejsze!


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx