Program do wystawiania faktur w 2020 roku

Początek nowego roku to czas zmian i nowych decyzji. Aby móc dobrze przygotować się na nadchodzący rok warto zaopatrzyć swoją firmę w dobry program do fakturowania. Jest to bardzo ważne, jeżeli przedsiębiorstwo się rozwija i chce szybko i bezpiecznie wystawiać dokumenty. Jaki program będzie właściwy?

Zgodność z przepisami to podstawa

Istotne jest, aby wybrany program do fakturowania był zgodny z obowiązującymi regulacjami. Każdy przedsiębiorca nie chce mieć problemów z tytułu tego, że zostały źle wystawione dokumenty, np., że nie zawierają adnotacji o obowiązkowym mechanizmie podzielonej płatności, czyli tzw. Split Payment. Przykładem programu, który jest aktualizowany np. gdy mają miejsce nowelizacje prawne jest oprogramowanie Faktura Small Business Handel. Program dostępny jest na stronie producenta, czyli Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl . Można go za darmo przetestować i posprawdzać wszystkie funkcje korzystając z darmowej wersji demonstracyjnej. Program pozwoli przygotować faktury z adnotacją o Split Payment czy szybko wygenerować pliki JPK.

Uniwersalność połączona z funkcjonalnością

Oprogramowanie do fakturowania Faktura Small Business Handel to program do faktur i magazynu jednocześnie. Użytkownikiem programu może być czynny oraz zwolniony podatnik z VAT. W programie przygotuje się więc faktury VAT, bez VAT, proforma, korekty, VAT marża, uproszczone, końcowe, zaliczkowe itp. Dokumenty można wystawiać w wartościach netto oraz brutto. Można też je dowolnie personalizować np. dodając własne logo czy pieczątkę. Dzięki wbudowanemu modułowi magazynowi użytkownik przygotuje ewidencje zakupów czy sprzedaży, wystawi dokumenty magazynowe czy przeprowadzi inwentaryzację. Program pozwoli przygotować kartoteki towarów, klientów, oferty, zamówienia i cenniki dla kontrahentów. Bez trudu można wystawić także dokumenty magazynowe: PZ, WZ, RW, MM i PW czy kasowe typu: KW, KP, BW i BP.

Zastanawiając się nad programem do faktur na rok 2020 warto dobrze przetestować program Faktura Small Business Handel. To proste i sprawdzone oprogramowanie, które zaskakuje ilością funkcjonalności i dużą przydatnością w prowadzeniu własnego biznesu.


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx