Pieniądze za założenie konta bankowego lub w aplikacji

W internecie jest wiele sposobów pozwalających w łatwy sposób zarobić dodatkowe pieniądze. Jednym z nich są promocje bankowe oraz aplikacje, które płacą praktycznie za samą rejestrację. Jednak w przypadku tych drugich musimy liczyć się z tym, że kwota, którą otrzymamy będzie zdecydowanie niższa, od tej oferowanej przez banki. Mimo to, warto zainteresować się również nimi, gdyż z reguły kasę otrzymamy znacznie szybciej. Zatem jak dostać pieniądze za założenie konta w aplikacji lub w banku?

Jak dostać pieniądze za otwarcie konta bankowego

promocje bankowe

Zacznijmy od promocji bankowych, gdyż oferowana prowizja jest tutaj zdecydowanie wyższa i wynosi nawet kilkaset złotych za otwarcie konta. Jedyne co musimy zrobić to złożyć odpowiedni wniosek przez internet, zaczekać na kuriera z umową (lub odwiedzić placówkę), podpisać umowę o otwarcie rachunku i spełnić proste warunki. Aby poznać dokładne wymagania oraz bank, który oferuje najwyższą premię wystarczy wystarczy sprawdzić aktualne promocje bankowe.

Jak dostać pieniądze za założenie konta w aplikacji

Serwisy internetowe i aplikacje mają to do siebie, że pieniądze za założenie konta otrzymujemy praktycznie od razu, nawet po kilku minutach od rejestracji. Wprawdzie tylko na wewnętrznym saldzie, gdyż przelew na konto bankowe z reguły trwa nieco dłużej, ale takimi środkami możemy od razu dysponować. Jest to niewątpliwa zaleta, choć może też być w pewnym sensie wadą. Dlaczego? Ze względu na bardzo dużą prostotę, nie możemy nastawiać się na zbyt wysoki zarobek z tego tytułu. Faktycznie kasa, którą otrzymamy jest dużo mniejsza od tej oferowanej przez banki, ale korzystając z kilku takich aplikacji możemy uzbierać całkiem niezłą kwotę. Warto dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać aplikacje zagraniczne i tam zgarniać pieniądze, co nie jest tak łatwe w przypadku banków. Jakie obecnie płacą za założenie konta i ile?Oczywiście aplikacji, które dają pieniądze za założenie konta jest znacznie więcej, ale niestety wiele z nich (w odróżnieniu od powyższej) wymaga dodatkowej aktywności. Przykładem może być choćby panel ankietowy Greenpanthera, który za samą rejestrację dolicza do salda 5$, ale wypłacić je możemy dopiero po uzbieraniu 30$. Rzecz jasna na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet.

Ile pieniędzy można zarobić na zakładaniu kont?

To ile zarobimy w ten sposób zależy tylko i wyłącznie od tego, z ilu ofert skorzystamy. Jeśli chodzi o aplikacje to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się we wszystkich aktualnie dostępnych i zgarnąć z nich premię. Jednak w przypadku banków jest to już nieco bardziej problematyczne. ponieważ pieniądze otrzymują tylko nowi klienci. Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy dostać pieniędzy za założenie konta, jeśli byliśmy już kiedyś klientem danego banku. Wystarczy przeczekać tzw. „okres karencji”, który najczęściej wynosi od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie będziemy przez bank traktowani jak nowi klienci, więc otrzymamy również pieniądze za założenie konta podczas promocji.

Na jednym koncie możemy zarobić kilkaset złotych, więc stosunkowo łatwo policzyć zarobek. Zwłaszcza, że wysokość prowizji znamy jeszcze zanim zdecydujemy się założyć konto w banku. przed jego założeniem. Oczywiście otwierając kilka rachunków zarobimy zdecydowanie więcej.

Aplikacje czy darmowe konta w banku?

Serwisy internetowe i aplikacje to dobry sposób na szybki zarobek, choć niestety niewielki. Dlatego też warto z tej opcji skorzystać, jeśli już coś się trafi. Zwłaszcza, że wcale nie tak łatwo znaleźć te, które oferują pieniądze za założenie konta. Co więcej, wysokość premii za rejestrację bardzo często maleje z czasem, a nawet całkowicie znika. Przeważnie, gdy ilość użytkowników utrzymuje się na wysokim poziomie i twórcy mogą zrezygnować z rozdawania kasy w ramach zachęty. W związku z tym nie warto czekać zbyt długo z rejestracją, ponieważ pieniądze mogą przejść nam koło nosa. Tym bardziej, jeśli aplikacja dobrze się prezentuje i jest duża szansa na to, że i tak byśmy z niej korzystali. Nawet bez dodatkowej zachęty w postaci gratyfikacji finansowej.

Promocje bankowe z kolei cechują się dużo wyższą premią, więc nie musimy zakładać ich tak dużo jak aplikacji, aby sensownie zarobić. W zasadzie wystarczy otworzyć jedno darmowe konto bankowe, aby otrzymać dodatkowe kilkaset złotych na konto.

Jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać kasę?

Niestety takie zarabianie zarezerwowane jest najczęściej dla osób pełnoletnich, choć niektóre aplikacje takiego wymogu nie mają. Jeśli zaś chodzi o samo przyznawanie premii, warunki bywają różne. W przypadku kont bankowych najczęściej jest to jakiś zewnętrzny wpływ na konto oraz aktywne korzystanie z karty przez określony czas. Rzecz jasna mając kilka kont możemy z łatwością spełnić pierwszy wymóg. Wystarczy, że przelejemy sobie kasę z jednego konta na drugie.

W przypadku aplikacji jest znacznie łatwiej, gdyż z reguły nie mają żadnych dodatkowych wymagań poza weryfikacją tożsamości. Najczęściej wystarczy skan dowodu lub przelew z konta bankowego do aplikacji (ewentualnie jedno i drugie), aby otrzymać darmowe pieniądze za rejestracje. Oczywiście najpierw trafią na saldo w aplikacji, ale od razu możemy ten bonus wypłacić wraz z wpłaconą kwotą.

Jak inaczej zarabiać pieniądze

jak szybko zarobić pieniądze

Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta w aplikacji to bardzo proste sposoby na dodatkową kasę, ale też nie jedyne. Warto zainteresować się innymi możliwościami jakie daje internet, gdyż jest ich naprawdę sporo. Zwłaszcza, jeśli żadne sensowne promocje i aplikacje nie są dostępne.

Czy warto zakładać konto dla kasy? – opinie

Z reguły warto korzystać, gdy nowe aplikacje rozdają pieniądze za założenie konta, aby pozyskać nowych użytkowników. Chyba, że premia jest naprawdę niewielka i nie ma absolutnie żadnych szans na to, że taka aplikacja do czegokolwiek nam się później przyda. Jeśli chodzi o otwieranie kont bankowych, to każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto. Wprawdzie założenie nowego konta nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku i jest bardzo opłacalne. Jednak niektórzy są na tyle przywiązani do starego, że nie chcą już go zmieniać. Jest to zupełnie zrozumiałe, choć taka regularna rotacja kontami to bardzo dobry sposób, aby zacząć zarabiać na bankach i zgarniać łatwą kasę.

Znacie jakieś inne aplikacje oferujące pieniądze za założenie konta? Co sądzicie o takim sposobie zarabiania? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz