Strona główna » Artykuły sponsorowane » Orange Flex – elastyczna oferta komórkowa dla Twojej firmy

Orange Flex – elastyczna oferta komórkowa dla Twojej firmy

Szukasz oferty dla firm bez zobowiązań? Orange Flex to sieć w aplikacji dla osób, które cenią proste rozwiązania. Całą ofertą zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu masz pełną kontrolą nad wydatkami. Poznaj Orange Flex dla Firm!

Orange Flex dla Firm to oferta komórkowa stworzona dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Dzięki subskrypcyjnemu modelowi płatności nie musisz podpisywać długoterminowej umowy z operatorem, ani martwić się o okres wypowiedzenia Swoim numerem i numerami pracowników zarządzasz za pomocą aplikacji Orange Flex, która dostępna jest w sklepach Google Play i App Store. Za pomocą aplikacji możesz utworzyć konto firmowe, a następnie przenieść dotychczasowy numer do Orange Flex lub zamówić nowy.

W Orange Flex dla Firm wybrać możesz jeden z czterech Planów komórkowych już od 25 zł z VAT miesięcznie: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Wszystkie Plany obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz usługę Social Pass. Dzięki niej korzystasz z popularnych mediów społecznościowych (m.in. Twitter, Facebook, Instagram, TikTok), nie zużywając danych z paczki. Raz w miesiącu możesz bezpłatnie zmienić swój Plan komórkowy – w zależności od tego, jak dużego pakietu GB potrzebujesz w danym momencie.

Więcej informacji o telefonie dla firm w Orange Flex znajdziesz na stronie:.

Orange Flex dla Firm – oferta dla biznesu

W Orange Flex dla Firm możesz zamówić do pięciu dodatkowych numerów dla Twoich pracowników, już od 15 zł za każdy. Zrobisz to za pomocą aplikacji. Jako administrator sam wybierasz Plany, z których będą korzystali pracownicy. Dzięki opcji „Zapytaj o zakup” masz pełną kontrolę nad opłatami za usługi, z których korzystają inne numery. Aplikacja Orange Flex ułatwia także dokonywanie płatności. Jeżeli podepniesz pod nią kartę płatniczą, środki będą ściągane automatycznie. Możesz także korzystać z szybkich płatności BLIK. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie elektroniczne faktury trafiają na Twój adres e-mail, znajdziesz je także w aplikacji.

We Flex dla Firm masz dostęp do Klubu Flex ze zniżkami partnerskimi i rabatami na usługi Flexa. Dodatkowo pierwszy miesiąc korzystania z HBO GO w prezencie oraz atrakcyjny system poleceń – za rekomendację Orange Flex znajomym otrzymujesz każdorazowo 70 zł i dodatkowe GB.

Chciałbyś korzystać z jednego numeru na dwóch urządzeniach? W Orange Flex dla Firm drugą kartę SIM otrzymasz za 0 zł. Do dyspozycji masz także wirtualną kartę SIM. eSIM działa tak samo jak tradycyjna karta SIM. Jest jednak o wiele praktyczniejsza – nie umieszczasz jej w urządzeniu, tylko pobierasz i instalujesz w kilka minut, a do tego ograniczasz zużycie plastiku. W Orange Flex dla Firm liczy się wygoda!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x