Nowa porównywarka finansowa Finaton już dostępna w Polsce

Ilość porównywarek finansowych w internecie jest bardzo duża, więc ciężko zdecydować się na jedną z nich. Szukając rzetelnych rankingów warto przyjrzeć się stronie Finaton ,która pozwala szybko porównać oferty wielu firm pożyczkowych oraz od razu złożyć odpowiedni wniosek.

Doświadczenie Finaton

Porównywarka Finaton.com dostępna jest w Polsce niespełna rok, ale nie oznacza to, że jest to całkiem nowa strona bez doświadczenia. Twórcy działają na rynku porównywarek pożyczek w wielu krajach prawie 10 lat. Aktualnie dostępna jest już w Finlandii oraz w Polsce, ale niebawem ma dotrzeć również do innych państw. Finalnym celem jest objęcie zasięgiem działania 20 krajów do 2020 roku. W swoim dorobku twórcy posiadają również dostępną od 3 lat porównywarkę, którą znaleźć można pod adresem coolfinance.pl.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki Finaton

Szukając odpowiedniej pożyczki zależy nam, aby była ona na jak najlepszych warunkach, a samodzielne porównywanie wszystkich ofert jest zbyt czasochłonne. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą porównywarki pożyczek takie jak Finaton, które pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, zarówno na samym szukaniu odpowiedniej oferty, jak i wysłaniu odpowiedniego wniosku. Po wybraniu konkretnej oferty do wysłania wniosku wystarczy jedynie kilka kliknięć.

Jak znaleźć pożyczkę na Finaton.com

Wystarczy 5 prostych kroków by znaleźć odpowiednią pożyczkę i wysłać wniosek. Co należy zrobić?:

  1. Wejść na stronę: finaton.com,
  2. Spośród dostępnych rodzajów pożyczek wybrać interesującą nas kategorię np. „darmowe pożyczki”,
  3. Za pomocą suwaka wybrać kwotę pożyczki oraz okres czasu, na jaki potrzebujemy pieniędzy,
  4. Kliknąć „Zobacz recenzję”,
  5. No i ostatni krok, po zapoznaniu się ze szczegółami czyli wysłać wniosek poprzez kliknięcie „Aplikuj online”.

Czym wyróżnia się Finaton?

Wiele dostępnych porównywarek finansowych ogranicza się do przedstawienia rankingu z możliwością szybkiego wysłania wniosku, ale nie Finaton. Tutaj dostępne są szczegółowe informacje na temat każdej firmy pożyczkowej, a do tego szczegółowy opis (wraz z obrazkami), który pokazuje jak krok po kroku ubiegać się o pożyczkę w danej firmie.

Finaton to nie tylko porównywarka

Na stronie dostępny jest również FAQ, czyli zbiór często zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie. Znaleźć tu można wiele informacji, które często nurtują ludzi chcących wziąć pożyczkę. Do takich pytań z pewnością należą te o maksymalne kwoty pożyczek, czas w jakim należy je spłacić, czy maksymalna ilość darmowych pożyczek, które można wziąć.

Źródło informacji: https://www.rp.pl/ekonomia/190419170-Innowacyjna-porownywarka-finansowa-Finaton-juz-w-Polsce.html


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx