Strona główna » Artykuły sponsorowane » Lucy – nowoczesny system zarządzenia dokumentacją

Lucy – nowoczesny system zarządzenia dokumentacją

Lucy, to nie tylko piękne, anglojęzyczne imię. To również nazwa nowoczesnego i kompleksowego systemu zarządzania dokumentami, który pozwoli na sprawny obrót dokumentacją, szybkie wyszukiwanie konkretnych plików i łatwy zapis, wraz zabezpieczeniem istotnych danych.

Inteligentny system

Lucy DMS to nowoczesny, inteligentny system, którego rolą jest jak najefektywniejsze zarządzanie dokumentami w firmie. Narzędzie nie tylko wymusza zastosowanie określonych procedur bezpieczeństwa, ale też korzystnie wpływa na wzrost efektywności pracowników współpracujących nad konkretnymi plikami. Środowisko Lucy to nowatorski program, który zarządza obrotem danych w sposób efektywny, bez konieczności angażowania pracowników wyższego szczebla.

Przyjazny dla użytkownika

System ułatwia wyszukanie konkretnych danych, podpowiadając, jakie kroki należy w danym czasie wykonać. Zabudowana w nim wyszukiwarka kataloguje wyniki wyszukiwania, sugerując, które z nich będą najbardziej przydatne. Lucy to narzędzie przejrzyste, wyposażone w bardzo przyjazny i inteligentnie zoptymalizowany interfejs. Aplikacja wysyła alerty, umożliwia dostosowanie środowiska pracy do własnych oczekiwań i potrzeb a także ułatwia komunikację z wybranymi jednostkami w czasie rzeczywistym.

Bezpieczny

Dzięki Lucy zarządzanie dokumentami w firmie wreszcie staje się całkowicie bezpieczne. System został tak zaprojektowany, by zapewnić bezpieczeństwo nie tylko przed stałymi zagrożeniami, ale też w kontekście nowych wyzwań, w tym ransomware. Co więcej, narzędzie spełnia wszystkie wymogi dotyczące RODO, kompleksowo chroniąc dane swoich użytkowników. Zaimplementowany w aplikacji nowoczesny system definiowania zabezpieczeń, pozwala na optymalizację poziomu dostępu konkretnych użytkowników do zbioru danych.

Wydajny

Lucy DMS pozwala na optymalizację wydajności pracy poszczególnych zespołów i wchodzących w ich skład osób. System ten nie tylko wprowadza możliwość akceptacji wybranych dokumentów, ale też pozwala przeglądać – w formie przejrzystego timeline – wszystkie aktualizacje zapisanych danych, wraz z ilością czasu wykorzystanego do ich sporządzenia. Narzędzie ułatwia bieżącą pracę nad wybranymi dokumentami, oferując możliwość wprowadzania w czasie rzeczywistym komentarzy do każdego z nich.

Podsumowanie

Jeszcze nigdy zarządzenia dokumentami w firmie nie było tak proste. Dzięki Lucy DMS nie tylko zoptymalizujemy współpracę poszczególnych komórek firmy, ale też skrócimy czas przygotowywania dokumentów i przyspieszymy proces ich wysyłania do Klienta. Wystarczy wejść na stronę https://lucydms.com/, by zapoznać się z możliwościami tego wyjątkowego oprogramowania.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x