Korzyści z założenia światłowodu UPC

Wraz z rozwojem technologii wzrastają nasze potrzeby związane z jakością i prędkością Internetu. Standardowe łącza posiadają wiele wad, takich jak: ograniczenie dostępu do sieci lub długie oczekiwanie na załadowanie strony. Bardzo często pojawiają się także problemami przy odbiorze i wysyłaniu dużych plików danych. W momencie, w którym sieć na dobre wkroczyła do naszego życia i stanowi jego integralną część, staje się to uciążliwym problemem i często jest przyczyną ogromnej frustracji. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się nowoczesny światłowód. Dzięki niemu internetowe łącze jest o wiele szybsze oraz stabilniejsze. To właśnie przy wykorzystaniu tej technologii chcemy rozwijać sieć internetową nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Zalety światłowodu  

Niezwykle szybki Internet dostarczany w technologii światłowodu, gwarantuje wysoką jakość łącza i błyskawiczne przesyłanie danych. W przeciwieństwie do łączy mobilnych, nie jesteśmy ograniczani przez obciążenie sieci komórkowej lub warunki pogodowe. Korzystając ze światłowodu możemy w każdej chwili cieszyć się pełną prędkością Internetu, co sprawia, że surfowanie po sieci staje się zdecydowanie przyjemniejsze. Oglądanie filmów i seriali, przesyłanie lub pobieranie dużych pakietów danych, a także internetowe videorozmowy przestaną wiązać się z długotrwałym oczekiwaniem na zakończenie operacji lub ładowania. Bez względu na to czy Internet stanowi dla nas źródło rozrywki, czy miejsce pracy, łącze ze światłowodu zdecydowanie wpłynie na poprawę jej jakości.

Technologia światłowodu jest ciągle rozwijana i dociera do coraz większej liczby miejsc w Polsce. Światłowód UPC, który jest jednym z największych dostawców tego typu Internetu w Polsce,  obsługuje ponad 160 miast, w tym największe ośrodki miejskie w naszym kraju, takie jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Kielce, Gdańsk i Gdynia. Ich liczba stale rośnie gwarantując dostęp do szybkiego łącza w coraz większej liczbie polskich domów.

Szybki Internet UPC – oferta

W ofercie UPC mamy do wyboru, aż trzy szybkości Internetu dostarczanego przez światłowód: 300 Mb/s, 500 Mg/s, 1 Gb/s. Dzięki temu możemy w optymalnie dostosować do swoich wymagań zarówno cenę jak również prędkość łącza. Dodatkowo w pakiecie z Internetem zyskujemy również liczne bonusy, np. nowoczesny modem z silnym WiFi, dostęp do 700 tys. sieci hotspot, a także pakiet kanałów TV.

Dla osób, które chcą dodatkowo zwiększyć ochronę swoich danych w sieci, dostępny jest specjalny pakiet bezpieczeństwa. Umożliwia on instalację oprogramowania Pakietu Bezpieczeństwa na trzech dowolnie wybranych urządzeniach, dzięki czemu są one skutecznie chronione przed wszelkimi atakami i zagrożeniami płynącymi z sieci.

Dodatkowe korzyści z Internetu UPC

Wybierając Internet UPC możemy liczyć na wiele dodatkowych korzyści, które z niego płyną. Skorzystają na nim m.in. gracze komputerowi. Według dostępnych danych pochodzących z platformy Steam Internet dostarczany przez UPC posiada największą prędkość spośród 10 najpopularniejszych dostawców w Polsce. Decydując się na szybki Internet UPC w naszym domu, bez problemu możemy jednocześnie grać w gry online i sprawdzać pocztę lub Facebooka na drugim komputerze. Wysoka prędkości łącza gwarantuje, że żaden z użytkowników nie będzie miał problemów ze spadkiem prędkości Internetu, a co za tym idzie opóźnieniu w przesyłaniu danych lub długimi ekranami ładowania.

Kolejną korzyścią jest nowoczesny Connect box. Dzięki niemu możemy cieszyć się super szybkim bezprzewodowym Internetem na terenie całego domu. Urządzenie w pozytywny sposób wpłynie na stabilność połączenia, poprawi transfer, zwiększy zasięg WiFi i pozwali na obsługę większej liczby urządzeń.

Wybierając Internet do domu UPC otrzymujemy łącze najwyższej jakości, które umożliwia nam bezproblemowe korzystanie z sieci. Co więcej oferta połączona jest z licznymi bonusami, które dodatkowo zwiększa nasze bezpieczeństwo w Internecie lub zapewnią nam dodatkową rozrywkę. Więcej informacji na temat oferty UPC, a także wszelkich formalności, które są z nią związane, możemy znaleźć na stronie https://www.upc.pl/internet/kup-internet/.


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx