Kompleksowa oferta finansowania dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą na co dzień zmagają się z szeregiem wyzwań, o których osoby pracujące na etacie mogą nawet nie mieć pojęcia. Największym z nich jest prowadzenie firmy w taki sposób, aby utrzymała płynność finansową i nie popadła w długi względem wielu różnych wierzycieli. Zadanie to jest o tyle trudne, że często kontrahenci nie dotrzymują terminów płatności faktur, przez co – szczególnie małe – firmy mogą borykać się z problemami finansowymi.

Zachowanie płynności finansowej to tylko jeden z aspektów prowadzenia firmy. Właściciele małych przedsiębiorstw doskonale zdają sobie sprawę z tego, że czasem pojawiają się okazje, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój i dalsze funkcjonowanie ich biznesu. Zdarza się jednak, że aby wykorzystać tego typu okazję, konieczne jest zainwestowanie środków własnych, które nie każdy posiada. Z tego też względu coraz więcej osób prowadzących działalność gospodarczą poszukuje alternatywnych metod finansowania, które pozwoliłyby im zdobyć dodatkowe środki pieniężne w krótkim czasie. Właściciele małych firm zastanawiają się wtedy czy lepiej wziąć pożyczkę jako osoba fizyczna czy może podpisać umowę na firmę. Dobrze jest więc sprawdzić oferty firm, które oferują finansowanie zarówno dla firm, jak i dla osób indywidualnych. O jednej z takich ofert piszemy na stronie https://finrada.pl/provident.

Finrada to darmowy serwis pozwalający na zapoznanie się z ofertami różnych pożyczkodawców. Ranking Finrada pozwala na zapoznanie się z najnowszymi warunkami przyznawania pożyczek ułatwiając nam zdecydowanie z oferty którego pożyczkodawcy będziemy chcieli skorzystać. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje instrumenty finansowe zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych, warto zapoznać się z ofertą dobrze znanej Polakom firmy Provident.

Provident to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku finansowania pozabankowego. Polacy doskonale znają nazwę tej marki zarówno z prasy, jak i telewizji – głównie dlatego, że prowadzi ona działalność na terenie naszego kraju od ponad dwudziestu lat. Dla osób poszukujących finansowania dla firmy (szczególnie, jeśli jest to firma, która dopiero rozwija swoje skrzydła) istotne jest, aby pożyczkodawca był instytucją wiarygodną oraz rzetelną. Provident zdecydowanie wpisuje się w te kryteria.

Oferta pożyczkowa Providenta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do firm. Dzięki temu możemy porównać dostępne rozwiązania i wybrać takie, które będzie dla nas najkorzystniejsze w danej sytuacji. Do wyboru mamy pożyczkę z ratą tygodniową lub miesięczną rozłożoną nawet na trzy lata! Provident oferuje jedne z najwyższych kwot pożyczek dostępnych na polskim rynku – wnioskodawcy mogą starać się o kwotę nawet do 15 000zł. Co więcej, firma przygotowała szereg promocji, jak np. możliwość spłaty pożyczki miesięcznej przed terminem, co przekłada się na całkowite anulowanie kosztów obsługi naszego zobowiązania. Innymi słowy – oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Ciekawym rozwiązaniem jest również pożyczka z obsługą domową, dzięki której doradca Providenta dostarczy nam gotówkę do rąk własnych. Takie rozwiązanie okazuje się szczególnie przyjazne tym osobom, które nie posiadają konta bankowego lub z jakiegoś powodu wolą otrzymać gotówkę do ręki zamiast przelewu.

Dodaj komentarz