Jak zaoszczędzić wymieniając pieniądze w Rkantor

Rkantor to kantor internetowy, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest szczególnie polecany podczas planowania zagranicznych wakacji. Na stronie możemy znaleźć informację, że dzięki wymianie waluty zaoszczędzimy. Czy jest to zgodne z rzeczywistością? Wszystko zostało opisane poniżej.

Błyskawiczna wymiana waluty

Częstym problemem turystów jest to, że zostawiają oni wymianę waluty na ostatnią chwilę. W przypadku strony Rkantor nie ma tego problemu, gdyż wymiany odbywają się przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Nie ma więc znaczenia, czy jest to dzień roboczy, czy też nie. Pieniądze mogą został od razu przelane na konto. Mogą zostać również wypłacone „do ręki”. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Plusem jest to, że klient nie ponosi żadnej dodatkowej opłaty podczas wymiany. Jeśli chodzi o fizyczną wypłatę gotówki, to odbywa się to w bankomatach sieci Euronet (waluty PLN, EUR), a także w niektórych oddziałach Raiffeisen Polbank (waluty LN, EUR, USD, CHF, GBP, DKK, NOK, SEK). Ciekawym jest, że w Polsce funkcjonuje ponad 6500 bankomatów Euronet. Oznacza to, że z wypłatą gotówki nie będzie najmniejszego problemu. Z pewnością znajdziemy bankomat tej sieci w naszej bliskiej okolicy.

Dodatkowe korzyści

Kantor internetowy Rkantor zyskał sławę głównie z powodu tego, że oferuje on dodatkowe korzyści. Czy naprawdę możemy zaoszczędzić? W jaki sposób? Zysk generowany jest podczas wymiany walut. Wystarczy, że zakupimy walutę w odpowiednim momencie. Tańszy zakup waluty to nawet 9,5% zysku. Korzyści naliczane są na podstawie całkowitej kwoty wymiany. Im więcej wymieniamy, tym więcej zyskujemy. Nie jest to chwyt marketingowy, o czym przekonała się już ogromna ilość osób korzystających z oferty.
Interesujący jest również bonus na start. Podczas pierwszej wymiany waluty na wakacje otrzymujemy aż 500 bonusowych punktów. Można je wymienić na 500 jednostek danej waluty. Dzięki punktom wymienimy gotówkę po lepszym kursie, a tym samym zaoszczędzimy. Aktualne informacje odnośnie kursu walut znaleźć można na stronie. Dla Euro będzie to: https://www.rkantor.com/kurs-euro/

Bezpieczeństwo transakcji

Korzystając z kantorów internetowych nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Jest to podstawą tego, aby transakcja przebiegła pomyślnie. Rkantor posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomo ochrony. Każda transakcja jest szyfrowana przez nowatorskie systemy bezpieczeństwa. Wprowadzono również potwierdzenia SMS, co jest niezwykle komfortowe.

Dodaj komentarz