Strona główna » Artykuły sponsorowane » Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby zwiększyć szansę na wygraną?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby zwiększyć szansę na wygraną?

Gra u bukmachera dostarczać powinna nie tylko formy rozrywki, ale przy okazji być źródłem dodatkowego dochodu. Jak się jednak okazuje, poprawne typowanie wydarzeń sportowych wcale nie jest takie oczywiste. Czy potrzebna jest rozległa wiedza, a może wystarczy łut szczęścia? Dziś sprawdzamy, jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać. Poniższy niewielki poradnik odpowie na wszystkie kluczowe pytania odnoście typowania u bukmacherów w Polsce.

Jak działają zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to temat, wokół którego przez lata narosło sporo mitów. Aktualnie jednak nie ma obaw o nieprawidłowości, które mogłyby wynikać z nieuczciwych praktyk bukmacherów. W Polsce kwestie związane z obstawianiem zakładów reguluje bowiem ustawa hazardowa, która ukróciła działalność oszustów.

Chcąc typować mecze i wydarzenia sportowe w Polsce, należy zatem wybrać oferty legalnych bukmacherów. Kilku z nich wciąż jeszcze funkcjonuje w przestrzeni miejskiej przy pomocy punktów stacjonarnych, choć większość opiera się już wyłącznie na grze online. Strona internetowa bukmachera to platforma, na której można bezpiecznie i legalnie obstawiać zakłady.

Przez rozpoczęciem gry u legalnego polskiego bukmachera, należy spełnić poniższe wymagania:

  • Obstawianie zakładów bukmacherskich jest tylko dla osób pełnoletnich.
  • Należy założyć konto poprzez formularz rejestracyjny na stronie bukmachera.
  • W trakcie rejestracji trzeba podać prawdziwe dane, gdyż bukmacher będzie później wymagał weryfikacji dowodu tożsamości.
  • Po założeniu konta należy wpłacić depozyt na konto główne, a środki te posłużą do obstawiania zakładów na kuponach.

Posiadając zarejestrowane konto bukmacherskie, można przejść do typowania zakładów. Większość polskich bukmacherów online działa bardzo intuicyjnie, pozwalając łatwo i wygodnie typować poszczególne zakłady. Tworząc kupon pojedynczy lub kombinacyjny, wystarczy dobrać do niego właściwą stawkę, a po zagraniu czekać na rozstrzygnięcie zdarzeń.

Pytanie tylko, jak grać w zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać?

Jak grać w zakłady bukmacherskie z najlepszymi wynikami?

Odpowiedź nie jest oczywista, ponieważ zakłady bukmacherskie nie dają żadnej gwarancji wygranej. Należy mieć na uwadze fakt, iż każdy sport może być wysoce nieprzewidywalny. Często przecież faworyci do zwycięstwa okazują się przegranymi, więc typowanie teoretycznie lepszych drużyn czy sportowców nie zawsze okazuje się trafnym pomysłem.

To jednak nie oznacza, że mamy zupełnie zaprzestać gry u bukmachera. Istnieje bowiem sporo różnych wskazówek i strategii, jak grać w zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać. Na początek należy powiedzieć o paru istotnych filarach przygotowania się do obstawiania.

1.     Wybierz swoją niszę

Wielu ekspertów mówi, że wiedza na temat jak wygrać zakłady bukmacherskie opiera się na właściwym wyborze niszy. W praktyce chodzi o to, aby typować wydarzenia sportowe w takiej dyscyplinie i kategorii, w której czujemy się mocni. Jeżeli jesteś zagorzałym kibicem hokeja na lodzie, niekoniecznie musisz mieć rozległą wiedzę na temat piłki nożnej.

Znajdź dyscyplinę sportową, która Cię interesuje. To pierwszy krok to zawężenia wyborów w ramach oferty zakładów bukmacherskich. Bez obaw, rynków i selekcji dla poszczególnych sportów jest tak dużo, że nie będziesz się nudzić.

Skupiając swoją pełną uwagę na konkretnym kierunku, możesz przejść do następnego kroku przygotowawczego, jakim są analizy.

2.     Obserwuj, analizuj, wyciągaj wnioski

Jak już wspominaliśmy, typowanie faworytów nie zawsze oznacza wygraną. Nawet, jeżeli faworyzowana drużyna lub sportowiec odniesie sukces, to zazwyczaj kwota wygranej będzie niska. Dzieje się tak, ponieważ wyższe prawdopodobieństwo przekłada się na niższe kursy bukmacherskie. To one są odpowiedzialne za pieniądze, jakie potencjalnie można wygrać na zakładach.

Zamiast tego, warto poświęcić trochę czasu na analizę niszy, w której chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać. Obserwacje dyspozycji poszczególnych klubów i sportowców mogą przełożyć się na trafniejsze podejmowanie decyzji. Warto brać pod uwagę chociażby:

  • Sytuację w tabeli ligowej lub turniejowej.
  • Dyspozycję konkretnych zawodników.
  • Historię starć bezpośrednich (H2H).
  • Decyzje trenerskie i sztabu szkoleniowego.

Pamiętaj: nie warto obstawiać zakładów na chybił-trafił. Bukmacherka to nie gry liczbowe, gdzie wszystko zależy od szczęśliwego trafu. Choć nawet najlepsze analizy nie zapewnią stuprocentowej pewności sukcesu, to jednak znacznie przybliżają gracza do upragnionego zwycięstwa.

3.     Graj odpowiedzialnie

Zakłady bukmacherskie to również forma hazardu, gdzie w grę wchodzą realne pieniądze. W związku z tym należy zawsze grać z rozwagą i odpowiedzialnością. Przede wszystkim chodzi o to, żeby wydawać na zakłady tylko tyle pieniędzy, ile jesteśmy w stanie zaryzykować.

Bukmacherka nie daje pewności wygranej, a to powoduje, że wiąże się z ryzykiem przegranej. Jeżeli nie radzisz sobie z uzależnieniem, warto szukać profesjonalnej pomocy. Nigdy nie jest za późno, by wyrwać się ze szponów niebezpiecznego nałogu, jakim może być hazard.

Jak wygrać zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasz kompaktowy poradnik pozwoli Ci lepiej zrozumieć specyfikę obstawiania meczy u bukmacherów. Zapoznaj się ze wskazówkami, jak grać, żeby wygrać zakłady bukmacherskie. Nie zapominaj o właściwym przygotowaniu, wyborze swojej ulubionej dyscypliny i analizach przed podjęciem ryzyka.

Graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że zakłady bukmacherskie w Polsce dostępne są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wybieraj też wyłącznie tych bukmacherów, którzy legitymują się aktualną licencją Ministra Finansów. Ich pełna lista dostępna jest na stronie https://www.podatki.gov.pl/.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w obstawianiu zakładów oraz wysokich wygranych z kuponów!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x