I-Say

I-Say to panel ankietowy będący częścią ogólnoświatowej grupy firm Ipsos. Od innych serwisów tego typu wyróżnia się przede wszystkim różnego rodzaju losowaniami, które pozwalają wygrywać atrakcyjne nagrody. Rejestracja jest w pełni darmowa i wystarczy ukończone 16 lat, aby móc założyć konto. Co warto wiedzieć, jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto założyć konto?

Rejestracja w I-Say

Na początek zacznijmy od rejestracji, która jest stosunkowo szybka i nie powinna przysporzyć żadnych problemów. Konto zakładamy za pomocą formularza rejestracyjnego, w którym podajemy podstawowe informacje, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, płeć, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich pól pozostaje nam już tylko zaznaczenie akceptacji warunków oraz udowodnienie, że nie jesteśmy robotem za pomocą prostego testu. Warto zauważyć, że już za samą rejestrację i wypełnieniu profilu otrzymujemy pierwsze 45 punktów.

I-Say jak zarabiać

Jeśli rejestrację i ankietę profilową mamy już za sobą to pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze ankiety. Znajdziemy je na stronie głównej, w lewej części strony wraz z informacją odnośnie przewidywanego czasu potrzebnego na jej wypełnienie, urządzeniach, na które jest dostępna oraz wynagrodzenia punktowego.

ankiety w I-say

To ile otrzymamy punktów zależy głównie od tematyki oraz długości danej ankiety, ale większość ankiet warta jest od 5 do 250 punktów. Przeciętnie członkowie otrzymują ok. 4 ankiet miesięcznie, ale liczba ta może być zupełnie inna, w zależności od profilu.

Polecanie znajomym

Panel I-say pozwala nam również zdobywać dodatkowe punkty za zapraszanie znajomych. Niestety opcja ta nie jest dostępna od razu, a dopiero po 30 dniach od rejestracji. Za każdą zaproszoną osobę, która wypełni przynajmniej jedną ankietę otrzymamy 100 punktów. Do zapraszania wystarczy nam reflink, który znajdziemy w zakładce „Polecaj znajomym”.

Atrakcyjne nagrody w panelu

I-say wyróżnia się od innych paneli właśnie losowaniami, które pozwalają użytkownikom wygrywać dodatkowe nagrody. Co znajdziemy w panelu?

 • powitalne losowanie – każdy nowy członek automatycznie bierze udział w losowaniu nagród, a dokładnie jednej z 30 kart zakupowych o wartości 400 złotych. Nie musimy tutaj spełniać żadnych dodatkowych warunków, wystarczy, że założymy konto,
 • losowanie nagród Click – tutaj losowanie odbywa się co kwartał, a 10 szczęśliwców wygrywa po 10 000 punktów. W losowaniu biorą udział osoby, które ukończyły badania uzupełniające,
 • pool predictor – po każdej wypełnionej ankiecie otrzymujemy zaproszenie do zagrania w grę, która polega na zgadywaniu, jaki procent respondentów udzielił danej odpowiedzi. Im odpowiedź będzie bliższa prawdy, tym więcej otrzymamy kuponów na losowanie, które odbywa się co 2 tygodnie,
 • losowanie VIP – każdy członek, który wypełni 15 ankiet w czasie trwania konkursu otrzyma szansę na wygranie jednej z 10 nagród (każda o wartości 500 EUR). Ponadto, członkowie, którzy wypełnią dodatkowo od 10 do 100 ankiet, otrzymają kolejne zgłoszenia do udziału w tym losowaniu,
 • swap to shop – każde zamówienie nagrody z katalogu I-say jest szansą na wygranie wirtualnej karty przedpłaconej Mastercard. Zwycięzców jest aż 12, a wartość kart to: 1500 EUR (1 – 2), 1000 EUR (3 – 6), 500 EUR (7 – 12).

Aplikacja mobilna I-Say

Panel I-Say posiada również własną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia zarabianie w panelu. Dzięki niej mamy możliwość wypełniania ankiet w praktycznie każdym miejscu z dostępem do internetu, jeśli oczywiście mamy telefon przy sobie. Aplikację na telefony z androidem znajdziemy w Google Play, a na te z iOS w App Store.

Wypłata i wymiana punktów

Zgromadzone w panelu punkty możemy po prostu wypłacić, wymienić na kupony lub przekazać na fundację charytatywną. Niestety nie mamy możliwości wypłaty na konto bankowe, ale do dyspozycji jest najpopularniejszy portfel internetowy, więc nie jest to duży problem. Dokładny przelicznik punktów uzależniony jest od wybranej opcji.

Na gotówkę

Pierwsza i najpopularniejsza opcja to oczywiście wymiana zdobytych punktów na pieniądze. Do dyspozycji mamy:


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który obsługiwany jest przez wiele sklepów internetowych, ale pozwala także szybko przelać pieniądze na konto bankowe.

Możemy wymienić punkty na:

 • 2 EUR (340 punktów),
 • 5 EUR (850 punktów),
 • 10 EUR (1700 punktów).

Na kupony

Kolejna możliwość to wymiana punktów na kupony, które możemy wykorzystać w różnych sklepach.

decathlon
zalando
media markt
empik
spotify
answear
tk maxx
mastercard
i-say market

Organizacje charytatywne

Oczywiście zebrane punkty możemy przeznaczyć również na 3 wybrane fundacje charytatywne. Do dyspozycji mamy sporą listę, na której znajdziemy ponad 250 największych organizacji charytatywnych i wiele innych lokalnych, co łącznie daje ponad 1000 instytucji. Zostały one sklasyfikowane w 12 kategoriach, co ułatwia wyszukiwanie.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty 10 EUR bezpośrednio na PayPala.

i-say dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie

W internecie możemy zarabiać na wiele różnych sposobów, a wypełnianie ankiet to tylko jeden z nich. Nawet decydując się tylko ankiety warto założyć konto przynajmniej w kilku serwisach, aby zwiększyć ilość otrzymywanych ankiet oraz zarobki.


płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet przez internet to z pewnością jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na zarabianie w sieci.


praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu przez internet ma wiele zalet, a jedną z nich z pewnością jest nieograniczony potencjał zarobkowy. Jest wiele możliwości, aby zarabiać online.


Jak usunąć konto

Członkostwo w panelu jest całkowicie dobrowolne, więc w każdej chwili możemy zrezygnować i po prostu usunąć konto. W tym celu musimy wejść w „Ustawienia”, które znajdziemy w rozwijalnym menu z prawej strony (u góry). Następnie klikamy w „Rezygnacja z subskrypcji” i potwierdzamy swoją decyzję wpisując ponownie hasło. Warto się jednak nad tym wcześniej dobrze zastanowić, gdyż wiąże się to również z utratą zgromadzonych do tej pory środków.

Opinie o I-Say

I-say to bardzo ciekawy panel ankietowy, który wysyła sporo ankiet i ma bardzo dobre opinie w internecie. Serwis nie ma problemów z wypłacalnością, a bardzo niski (2 EUR) próg wypłaty to z pewnością spora zaleta dla wielu użytkowników. Warto zwrócić również uwagę na losowania, które wyróżniają go na tle konkurencji i pozwalają wygrywać atrakcyjne nagrody. Decydując się na wypełnianie ankiet w internecie z pewnością warto założyć konto również tutaj.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

11 komentarzy do wpisu „I-Say”

 1. Czyli wiemy jak się zalogować i jak zarabiać, na czym polega to co robimy itd. Mnie jednak nurtuje pytanie po co tej stronie jest potrzebny mój adres zamieszkania… Boje się o bezpieczeństwo podając takie dane… Czy to napewno bezpieczne? Poza tym myślę że cały sposób na zarabianie jest kozacki i warty zastanowienia się. Pomimo wątpliwości dla mnie jako młodego człowieka jest to całkiem niezły sposób na kieszonkowe lub jakieś kupony.

  Odpowiedz
  • Adres potrzebny jest chociażby do wysyłki ewentualnych nagród. Póki co nie spotkałem się z problemami związanymi z podawaniem adresu w panelach ankietowych 😉

   Odpowiedz
 2. Korzystam i- say od ponad miesiąca i jestem zadowolona z decyzji jaką podjęłam odnośnie rejestracji. W tym czasie udało mi się zebrać wystarczająco dużo punków, aby zlecić wypłatę. Dodatkowo dzięki zainstalowanej aplikacji, dostaje dodatkowe przewidywania i mam nadzieję że kiedyś dopisze mi szczęście.

  Odpowiedz
 3. Sama mam tam konto i da się conieco zdobyć oczywiście nie są to jakieś ogromne kwoty ale na dodatkowe pieniądze czy na kupno jakieś pierdoły idealne. Najważniejsze że portal jest szybki i łatwy w obsłudze nie jest skomplikowany, niektóre tego typu portale są dosyć ciężkie w obsłudze bo jest jeden wielki chaos natomiast tutaj jest wszystko czytelne i przejrzyste co jest na wielki plus. Polecam ponieważ można coś zawsze zyskać nie ruszając się z domu.

  Odpowiedz
 4. Panel wygląda bardzo przyzwoicie. Spotkałem się już z wieloma panelami do wypełniania ankiet i szczerze mało który jest tak jasny i czytelny w obsłudze jak I-Say. Sama loteria jest bardzo ciekawą i nie spotykaną opcją za co panel plusuje. System nagradzania za punkty robi wrażenie. Brak wypłaty na konto to jedyny minus. Konto tutaj założyłem lecz żadnej ankiety jeszcze nie dostałem. Jaka jest czenstotliwość wysyłania ankiet z tego panelu?

  Odpowiedz
 5. Jestem zarejestrowana w panelu od 2 lat. Mam uzupełniony profil w 100 % Bardzo duża różnorodność ankiet jest w czym się kwalifikować . Srednio ponad 20 ankiet tygodniowo o różnej trudności i długości na różne tematy. Wynagrodzenie też różne.

  Odpowiedz
 6. Isay to jeden z najlepszych paneli do zarabiania . Bardzo dużo ankiet. Warto też zapraszać znajomych,bo wtedy mamy większe zarobki.Stronka przyjemna, codziennie warto się tam logować ,bo zawsze jest coś do zrobienia .

  Odpowiedz
 7. Osobiście jeden z moich ulubionych paneli ankietowych, gdzie możemy zarobić trochę pieniążków czy wymienić punkty na fajne bony 🙂 szybko i przyjemnie

  Odpowiedz
 8. Korzystam z tego panelu już od dłuższego czasu , ankiety przychodzą co jakiś czas , raz jest okres że jest ich więcej a raz mniej . Ogólnie są ciekawe , mają dobre efekty wizualne . Co do wypłaty to czasami trzeba poczekać dłużej ( nawet miesiąc czasu ) ale przeważnie jest to do dwóch tygodni. Ankiety zazwyczaj przychodzą na maila ale też dobrze jest je samemu sprawdzać codziennie na panelu . Jest to jeden z ciekawszych paneli z ankietami 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz