Faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

Jednym z większych wyzwań, przed jakimi stoją osoby zarządzające małymi i średnimi firmami, jest utrzymanie płynności finansowej. Problemy, z jakimi najczęściej muszą się oni borykać, to odległe terminy płatności na wystawianych przez nich fakturach oraz długie i skomplikowane procesy związane z ubieganiem się o kredyty czy pożyczki w bankach. Istnieje jednak doskonała alternatywa, która wesprze każdego przedsiębiorcę w zapanowaniu nad przepływem gotówki w jego firmie.

Pozabankowe finansowanie dla firm z sektora MSP

Faktoring to usługa, w ramach której faktor, czyli instytucja finansowa (w przypadku faktoringu pozabankowego) lub bank udziela finansowania faktorantowi na wystawiane przez niego faktury. Istotne jest, aby faktury wystawione na odbiorców były nieprzeterminowane.

Małe i średnie firmy powinny zainteresować się przede wszystkim ofertą instytucji pozabankowych, ponieważ z reguły wymagają one zdecydowanie mniejszej ilości formalności, dzięki czemu proces ubiegania się o finansowanie jest znacznie szybszy niż w banku.

Finansowanie od PragmaGO®

Obowiązkowo na liście ofert, którymi powinien się zainteresować każdy przedsiębiorca, który rozważa skorzystanie z faktoringu, jest oferta od PragmaGO®. Dlaczego akurat tą firmą warto się zainteresować? Posiada ona wieloletnie doświadczenie oraz korzysta z najnowszych rozwiązań IT, dzięki czemu może zaoferować szeroką gamę produktów dostępną całkowicie online, co w obecnych czasach jest bardzo dużym atutem.

W zależności od zapotrzebowania firma może skorzystać z:

  • Faktoringu globalnego
  • Finansowania faktur
  • Finansowania zakupów

Finansowanie faktur od PragmaGO®

Dla tych firm, które chcą skorzystać z faktoringu, ale nie chcą się wiązać umową lub nie potrzebują stałego finansowania powstała usługa finansowania pojedynczych faktur. Przedsiębiorca może sfinansować fakturę do 250 tys. zł wtedy, kiedy tego potrzebuje. Wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu i kilka chwil, aby wypełnić formularz. Płatność za fakturę trafi na konto firmy zaraz po potwierdzeniu jej przez odbiorcę.

Faktoring globalny od PragmaGO®

Idealne rozwiązanie dla tych firm, które wystawiają faktury z odległymi terminami płatności oraz współpracują z powtarzalnymi kontrahentami. W ramach usługi przyznawany jest limit od 50 tys. do 1 mln zł. Wysłanie wniosku jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, aby w ciągu zaledwie 24 godzin uzyskać decyzję. Faktury do finansowania można wygodnie zgłaszać za pośrednictwem Strefy Klienta.

Sprawdź ofertę na https://pragmago.pl/faktoring-online/

Finansowanie zakupów od PragmaGO®

Brak gotówki na wydatki firmowe nie musi więcej stanowić problemu. PragmaGO® umożliwia odroczenie płatności za zakupy (od 500 zł do 100 tys. zł) o 30 dni lub rozłożenie jej nawet na 36 miesięcy. Wystarczy zamówić produkt lub usługę w wybranym przez siebie miejscu. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu od dostawcy potwierdzenia, dokument ten należy dołączyć do formularza na stronie www i uzupełnić dane firmy ubiegającej się o finansowanie oraz dostawcy. Płatność za zamówienie zostanie zrealizowana przelewem ekspresowym bezpośrednio na konto dostawcy.

Brak zbędnych formalności, ukrytych kosztów oraz proces w 100% online to tylko niektóre z zalet sprawiających, że finansowanie od PragmaGO® to bardzo atrakcyjna oferta, którą warto się zainteresować.


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx