Cloud Token - aplikacja do zarabiania pasywnego

Cloud Token - aplikacja do zarabiania pasywnego

Zapewne każdy z nas słyszał już o kryptowalutach, czyli specjalnych, wirtualnych pieniądzach, które można kupić za realną, powszechnie stosowaną gotówkę. Na rynku dostępne są setki tysięcy wirtualnych walut, jednak zdecydowanie najpopularniejszą z nich jest Bitcoin, znana również pod indeksem skrótowym BTC. Wszystko za sprawą spektakularnych wzrostów, których zapewne żaden ekonomista się nie spodziewał, a które dokonały się na przestrzeni roku 2016 i 2017. Cena za 1 BTC z niecałych 2.000 PLN urosła aż do poziomu przekraczającego 63.000 PLN, czyli wygenerowała ponad 3000% zysku! Inwestując w tym czasie równowartość używanego, kilkuletniego auta, niespełna 12 miesięcy później moglibyśmy sobie pozwolić na nowy samochód marki premium lub mieszkanie w dużym mieście.

Jednak by stać się właścicielem takiej waluty, potrzebny będzie nam wirtualny portfel, czyli specjalnie zaszyfrowany węzeł systemu, do którego dostęp będzie miał wyłącznie jego posiadacz. Na tym portfelu możemy posiadać rozmaite kryptowaluty – od popularnych Bitcoinów, Litecoinów aż po lokalne, mniej popularne waluty. Taki portfel powinien być nie tylko skutecznie chroniony i bezpieczny – wszak niektórzy przechowują w nim po kilkanaście milionów dolarów – ale również wolny od opłat i prowizji z tytułu posiadania rachunku. Wartościowe portfele oferują również szereg rozmaitych innych opcji, jak na przykład możliwość tzw. pasywnego inwestowania – my oddajemy pieniądze do obrotu, a specjalny system sztucznej inteligencji generuje nam profity i zyski z tytułu powierzonych środków.

Tutaj pojawia się Cloud Token – rewolucyjna aplikacja, która łączy w sobie cechy wartościowego portfela z bezpiecznym środowiskiem tradingowym. Dzięki Cloud Tokenowi nie tylko w bezpieczny sposób ulokujemy nasze fundusze – zarówno realną gotówkę, jak i wirtualną walutę – ale przede wszystkim otrzymamy możliwość inwestowania w rozmaite kryptowaluty. Najważniejszą jednak funkcją jest możliwość inwestowania pasywnego – po prostu wybieramy ilość środków, którą gotowi jesteśmy powierzyć sztucznej inteligencji, aby ta obracała za nas w umiejętny i zintegrowany z notowaniami sposób. Przychód z takiego inwestowania pasywnego dochodzi nawet do 10% miesięcznie – oznacza to, że inwestując 10.000 PLN co miesiąc możemy otrzymać około 1.000 PLN – a to już bardzo miły dodatek do podstawowego, comiesięcznego wynagrodzenia.

Zapewne zastanawia wszystkich, jak działa inwestowanie pasywne oraz owa sztuczna inteligencja generująca blisko 10% zysku z zainwestowanych środków. Zaczynamy najpierw od kupna kryptowaluty – np. Bitcoin lub Ethereum – poprzez giełdę lub aplikację – np. Wirex. Następnie zakupione środki przelewamy na nasz wirtualny portfel w aplikacji Cloud Token, a następnie powierzamy je sztucznej inteligencji o nazwie JARVIS AI. Dzięki zdolności obserwacji i odczytywania trendów giełdowych oraz wahań kursowych, JARVIS AI jest w stanie skutecznie obracać środkami, generując w ten sposób tzw. przychód pasywny. Dlaczego pasywny? Ponieważ my w tym czasie oddajemy się codziennym obowiązkom lub przyjemnościom, na które nie mielibyśmy czasu, gdybyśmy przez cały dzień, minuta po minucie, śledzili oraz interpretowali wykresy notowań.

Aby faktycznie inwestycja doszła do skutku i była nieobciążona żadnymi marżami i prowizjami, należy utrzymać zlecenie pasywnego przychodu przez co najmniej 30 dni. Zerwanie zlecenia skutkuje naliczeniem dziesięcioprocentowej prowizji na rzecz JARVIS AI, jednak po 30 dniach prowadzenie takiego zlecenia jest w stu procentach darmowe. Samo trzymanie funduszy w projekcie JARVIS AI jest nieograniczone czasowo – możemy wycofać się po miesiącu, a możemy również czerpać profity przez kilkanaście tygodni, miesięcy, a nawet lat. Zyski wypłaca się w wewnętrznej walucie CTO, którą możemy później wymienić na Bitcoiny lub trzymać ją, oczekując trendu wzrostowego. Scenariusz z trendem wzrostowym jest bardzo prawdopodobny – jak pokazała historia waluty wewnętrznej Plus Token, której kurs z około 2 PLN poszybował w górę aż do poziomu ponad 350 PLN.

Aplikację Cloud Token ściągniecie ze sklepu Google Play na telefonie z systemem Android (nazwa tej aplikacji w sklepie Google Play to Cloud Wallet).

Kod aktywacyjny potrzebny do założenia konta to 1166374805 (trzeba go wpisać w polu “Referral Code”).

Aby przesłać walutę na portfel Cloud Token należy założyć konto na największej polskiej giełdzie kryptowalut www.BitBay.net i zakupić tam walutę Bitcoin lub Ethereum (jak zakupić tam walutę przeczytasz na innych poradnikach w internecie lub w YouTube).

UWAGA! Jeśli masz jakiś problem z rejestracją lub działaniem aplikacji Cloud Token to musisz zmienić język Twojego telefonu na angielski. Jak już wszystko zadziała poprawnie to będziesz mógł ponownie zmienić język telefonu na polski.

Jeśli nadal masz problem z instalacją tej aplikacji to w internecie znajdziesz wiele poradników na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *