Clixsense

Clixsense

Clixsense w internecie jest od 2007 roku i działa do dziś. Jest to więc długi okres czasu, a sam serwis jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w swojej kategorii. Uczestnictwo w programie jest darmowe i nie wymaga żadnej inwestycji. Clixsense posiada również na swoim oficjalnym forum dział w języku polskim. By móc zarabiać w programie trzeba mieć minimum 16 lat.

rejestracja

Jak zarabiać w Clixsense

  • Płatne ankiety (Surveys) – wypełanianie ankiet jest podstawową formą zarabiania w serwisie. Przeważnie jest to w przeliczeniu kilka złotych za jedną. Co ciekawe mimo, że strona jest po angielsku to ankiety są w języku polskim, więc nie powinno być żadnego problemu.
  • Oferty, zadania (Offers, tasks) – różnego rodzaju zadania typu rejestracja na danej stronie za które otrzymujemy wynagrodzenie.
  • Program partnerski (affiliates) – prowizje za zapraszanie kolejnych użytkowników do programu. Po wejściu w zakładkę mamy dostęp do specjalnego linku oraz bannerów ułatwiających polecanie.

Po rejestracji w Clixsense można skorzystać również z rozszerzenia do przeglądarki o nazwie ClixAddon. Będzie on informował na bieżąco o nowych ankietach oraz zadaniach dostępnych na stronie bez potrzeby ciągłego logowania By go zainstalować wystarczy wejść w zakładkę “more”, a następnie wybrać używaną przeglądarkę.

Swego czasu strona oferowała również możliwość zarabiania na klikaniu w reklamy czy swego rodzaju zdrapkę. Niestety opcje te zniknęły i aktualnie clixsense skupia się jedynie na ankietach oraz zadaniach.

Bonusy w Clixsense

W clixsense można otrzymać codziennie dodatkowe wynagrodzenie za spełnienie określonych wymagań. Co trzeba zrobić widoczne jest na stronie głównej pod “Daily Checklist Bonus”. Wymagania by otrzymać bonus to:

  • Zrobienie 10 zadań.
  • Zaliczenie 2 ofert lub ankiet.
  • Odwiedzenie forum.

Co do powyższych pierwszych dwóch opcji to wystarczy zaliczyć jedną z nich lub opcję mieszaną czyli 5 zadań i 1 ofertę / ankietę. Po spełnieniu wymagań otrzymujemy dodatkowe 12% do zarobków, choć można zdobyć również “Extra bonuses” po zaliczeniu powyższych. W takim wypadku dochodzą dwa warunki do spełnienia:

  • Instalacja dodatku do przeglądarki ClixAddon – Dodatkowe 2% bonusu.
  • Bonus za aktywność – przyznawany za zaliczenie “Daily Checklist” przez trzy dni z rzędu – kolejne 2% bonusu.

Łącznie można więc uzyskać aż 16% dodatku do zarobków każdego dnia.

Wypłata

Na wypłatę czeka się od 2 do 5 dni roboczych, a dostępne procesory płatnicze to:

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *