Bonusy bukmacherskie na start, na które warto zwrócić uwagę

Bonusy startowe u bukmacherów są popularną formą przyciągnięcia nowych graczy. Wszyscy legalni bukmacherzy mają taką ofertę. Jednak nie każda jest tak samo korzystna. W dużej mierze zależy to od tego, czy bonusy u bukmacherów oferowane są bez depozytu i czy są to tzw. zakłady bez ryzyka, dzięki którym postawione środki można otrzymać z powrotem na konto. Są również bonusy startowe z depozytem. Większość bonusów podlega kilkukrotnemu obrotowi, choć są wyjątki. Oferty bukmacherów różnią się między sobą również kursem minimalnym na jaki trzeba zawrzeć taki zakład. Dla początkujących wydaje się to być dosyć skomplikowane, dlatego przedstawimy najciekawsze oferty, na które warto zwrócić uwagę. 

Fortuna – największy bonus na rynku zakładów bukmacherskich 

Bonusy u bukmacherów mogą zachęcić do skorzystania z oferty i pozostania przy bukmacherze już na samym starcie. Tak jest w przypadku Fortuny, która poza bonusem 20 zł bez depozytu oferuje bonus do 1000 zł od depozytu. Oczywiście wartość bonusu zależna jest od dokonania określonej wpłaty na założone konto u bukmachera. Warunkiem jest obrót bonusu czterokrotnie po kursie wynoszącym minimalnie 1,90. Fortuna oferuje również korzystniejsze opcje na start, gdzie wystarczy jednokrotny obrót, jednak dostępny on jest z kodem rabatowym, który można znaleźć na jednej z promujących ofertę stron. Fortuna oferuje również zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. 

LVBet – oferta powitalna nawet do 1000 zł bonusu     

W LVBet również można uzyskać korzystny bonus na start, wystarczy wpłacić depozyt w wysokości minimum 50 zł, a następnie złożyć zakład na minimum 3 zdarzenia, po kursie całkowitym nie mniejszym niż 2,5 i pojedynczym nie mniejszym niż 1,25. Potem należy postawić zakład z mnożnikiem razy sto. W przypadku wygranej na konto u bukmachera trafi nawet 1000 zł. To bardzo ciekawa oferta, która niewątpliwie przyciąga nowych klientów. Zawsze trzeba jednak pilnować tego by suma zdarzeń na kuponie mieściła się w dolnej granicy kursu całkowitego, jeśli tak nie jest to zakład nie zostanie zaliczony do obrotu bonusem.     

PZBuk – 50 zł na start 

Bardzo ciekawą ofertę ma PZBuk. Promocje u bukmacherów zwykle zakładają kilkukrotny obrót, a w przypadku PZBuk nie ma takiego wymogu. Wystarczy złożyć pierwszy zakład za minimum 50 zł po kursie 1,8 na przynajmniej 2 zdarzenia i można otrzymać bonus 50 zł. Potem wystarczy postawić bonus po kursie 2,0 zakład wielokrotny i uzyskane z wygranego zakładu pieniądze można już przelać na swoje konto. Być może nie można wygrać w tym przypadku bardzo dużych pieniędzy, jednak prawdopodobieństwo trafnego obstawienia jest większe niż w przypadku dokonywania kilkukrotnego obrotu bonusem.      

STS Zakłady Bukmacherskie – freebet i bonus od wpłaty 

STS  Zakłady Bukmacherskie są jednym z popularniejszych bukmacherów choćby z racji tego, że są sponsorem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej. Tutaj możesz otrzymać darmowy zakład na 25 zł do obrotu, a także do 1000 zł od pierwszej wpłaty. Kwotą bonusu musisz obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1,91. W przypadku wygranej możesz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. Do obrotu bonusem u bukmachera zaliczają stawki z m.in. zakładów Maxikombi, zakładu bezpiecznego, kuponu wypłaconego w opcji Cash-out, a także zakładów przegranych. Warto wiedzieć, że wygrana kwota przy jednym z obrotów nie pomniejsza kwoty do obrotu. Liczą się tu stawki za poszczególne zdarzenia. Tak jest zresztą we wszystkich bonusach u bukmacherów na start, gdzie konieczny jest kilkakrotny obrót.        

Duża liczba graczy sprawia, że bukmacherzy oferują co rusz nowe promocje. Oczywiście trzeba tutaj pamiętać, że wszystkie one objęte są regulaminem, dlatego w większości przypadków, aby móc wypłacić promocyjne środki trzeba je kilkakrotnie obrócić. Takie promocje u bukmacherów niewątpliwie przyciągają klientów, jednocześnie są również bardzo korzystne dla graczy, wszak mogą oni sobie pozwolić na dużą dozę ryzyka, jednocześnie nie muszą się obawiać utraty swoich wpłaconych środków. Promocje są korzystne dla obydwu stron. Graczom pozwalają wygrać, a z kolei bukmacherzy zdobywają nowych graczy. Aktualne informacje na temat bonusów znajdziesz na stronie ZakładySportowe.pl.

Dodaj komentarz