Legalne zakłady bukmacherskie przez internet

Przejdź do treści

Menu główne:

Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie polegają na przewidzeniu wyniku spotkania sportowego bądź innego wydarzenia (jak np wybory na prezydenta itp). Wysokość wygranej zależy od kursu na dane spotkanie oraz postawionej na to kwoty. Można obstawiać nie tylko sam wynik ale również konkretne zdarzenia jak np. wynik po połowie meczu, to czy padnie więcej/mniej niż x bramek, kartek, kto strzeli itp. Choć w sumie ciężko traktować to jako formę zarabiania przez internet (sporo zarobić się oczywiście da, ale i stracić więc trzeba podchodzić do tego z rozsądkiem) to uznałem, że warto o tej możliwości wspomnieć.

Z tego względu, że wiele znanych stron oferujących zakłady bukmacherskie przez internet jest w polsce nielegalnych dobrze jest wiedzieć, który bukmacher umożliwia legalne obstawianie.. Z naziemnymi punktami, które przyjmują tego typu zakłady nie ma takiego problemu. Co innego w przypadku bukmacherów internetowych. Mimo tego, że większość stron jest dostępna w języku polskim to ciężko znaleźć tam informacje na temat ich legalności.

Polecam zaprezentowaną poniżej stronę, która oferuje legalne zakłady bukmacherskie przez internet. Nie jest to oczywiście jedyny legalnie działający bukmacher w Polsce. Na dole znajduje się pełna lista bukmacherów u których można bez obaw obstawiać.

Zakłady bukmacherskie fortuna
Fortuna jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który zaoferował polskim klientom możliwość obstawiania online. Zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w internecie otrzymała w 2012 roku, jest więc jednym z kilku legalnie działających w Polsce bukmacherów. Rejestracja w tym serwisie jest możliwa wyłącznie po ukończeniu 18 lat i jest to weryfikowane poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego.

Strona oferuje także różne bonusy jak np. bonus przy pierwszej wpłacie (kwota wpłaty jest podwajana) czy zakład bez ryzyka (w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot pieniędzy przeznaczonych na kupon). Umożliwia również obstawianie zakładów LIVE czyli na żywo. W Fortunie można również obstawiać mecze stacjonarnie (punkty znajdują się w różnych miejscach w Polsce).

Legalni bukmacherzy w Polsce

  • FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie
  • Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
  • Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach
  • TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie
  • E - TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
  • Casino Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
  • LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

Lista ta dostępna jest na stronie Ministerstwa Finansów: finanse.mf.gov.pl

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego