RevShare - programy typu Revenue share

Przejdź do treści

Menu główne:

RevShare

Revshare to programy dzielące się z użytkownikami przychodami z reklam oraz innych źródeł. By brać udział w podziale zysków należy wykupić usługę reklamową oraz obejrzeć określoną ilość reklam. Programy revshare nie są produktami inwestycyjnymi, a naliczenia otrzymujemy wyłącznie gdy strona osiąga zysk. Revshare dają możliwość zarobienia sporych pieniędzy w krótkim czasie, ale wiąże się to również z ryzykiem. Spotkałem się z sytuacjami, gdzie ludzie proponują innym branie pożyczek na ten cel (ponieważ zysk jest większy niż oprocentowanie kredytu), ale według mnie jest to zły pomysł. Strony typu revshare przeważnie umożliwiają zarabianie również bez wkładu własnego. Przedstawione poniżej programy revshare są dostępne w języku polskim więc poruszanie się po nich i zrozumienie nie powinno stanowić problemu, gdyby jednak były niejasności zapraszam na forum lub bezpośrednio przez zakładkę kontakt.


Revshare mxrevshare
MxRevShare oferuje pakiety reklamowe (AdPacki) w cenie 5$/25$/50$. Po wykupieniu AdPacka by kwalifikować się do podziału zysków należy również wyklikać minimum 10 reklam dziennie. AdPack wygasa gdy zarobi dla nas 110% (dzienne naliczenia na tę chwilę to 2,5%).

Revshare futurenet
FutureAdPro jest połączone ze swoim serwisem społecznościowym (coś jak Facebook) zwanym FutureNet. Koszt usługi reklamowej to 50$ i również wymaga kliknięcia minimum 10 reklam dziennie. Wygasa po zarobieniu 120% (aktualnie 1% dziennie).
Prócz revshare istnieje również możliwość zarabiania na serwisie społecznościowym gdzie strona płaci za aktywność (pisanie postów itp). Dodatkową możliwością zarobku są również matryce.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego