RevShare - programy typu Revenue share

Przejdź do treści

Menu główne:

RevShare

Programy typu revshare (revenue share) dzielą się z użytkownikami przychodami z reklam oraz innych źródeł. Programy typu revenue share nie są produktami inwestycyjnymi, a naliczenia otrzymujemy wyłącznie gdy strona osiąga zysk. Revshare dają możliwość zarobienia sporych pieniędzy w krótkim czasie, ale wiąże się to również z pewnym ryzykiem. Spotkałem się z sytuacjami, gdzie ludzie proponują innym branie pożyczek na ten cel (ponieważ zysk jest większy niż oprocentowanie kredytu), ale według mnie wrzucanie do programu pieniędzy, których się nie ma to nie najlepszy pomysł. Strony typu revenue share przeważnie umożliwiają zarabianie również bez wkładu własnego np. poprzez klikanie reklam, choć nie jest to regułą. Przedstawione poniżej programy revshare są dostępne w języku polskim więc poruszanie się po nich i zrozumienie nie powinno stanowić problemu, gdyby jednak były niejasności zapraszam na forum lub bezpośrednio przez zakładkę kontakt.

Programy typu Revshare:

Revshare theadsteam
TheAdsTeam wystartowało 15 października 2016. Platforma umożliwia zakup pakietów reklamowych za 10$/25$/50$ i wygasają odpowiednio gdy osiągną 110%/115%/120%. Aktualne naliczenia wynoszą ok 2-2,5%. Można również zdobyć dodatkowe fundusze klikając reklamy (choć póki co nie ma ich za wiele). Trzeba obejrzeć przynajmniej 10 reklam dziennie by kwalifikować się do podziału zysków.

Revshare futurenet
FutureAdPro ruszyło 8 kwietnia 2016 roku i jest połączone ze swoim serwisem społecznościowym (coś jak Facebook) zwanym FutureNet, który działa zdecydowanie dłużej (od listopada 2014 roku). Koszt usługi reklamowej to 10$ lub 50$ i również wymaga kliknięcia minimum 10 reklam dziennie. Wygasa po zarobieniu 120% (aktualnie 1% dziennie). Prócz revshare istnieje również możliwość zarabiania na wspomnianym serwisie społecznościowym gdzie strona płaci za aktywność (pisanie postów itp). Dodatkową możliwością zarobku są również matryce.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego