Programy partnerskie - ranking

Przejdź do treści

Menu główne:

Najlepsze programy partnerskie

Zarabianie w programach partnerskich polega na promowaniu usług lub produktów za co otrzymujemy prowizję. Choć nie jest to najłatwiejsza opcja zarabiania przez internet to z pewnością godna uwagi bowiem prowizje tutaj mogą być całkiem spore. Można nawet zarobić kilka tysięcy na jednej usłudze. Najlepsze pod tym względem są chyba programy partnerskie banków mające bardzo wysokie stawki, co zresztą nie powinno nikogo dziwić. Klientów można pozyskiwać na różne sposoby, od kontaktu bezpośredniego, for internetowych, portali społecznościowych po własną stronę internetową (co według mnie jest najciekawszą metodą). Zaprezentowane poniżej programy partnerskie mają dla swoich produktów i usług gotowe strony i bannery. Wydaje mi się, że nie ma potrzeby rejestrować się w kilku programach partnerskich promujących tego samego typu usługę więc wybrałem z różnych branż te ciekawsze według mnie (taki prywatny ranking najlepszych programów partnerskich):

Program partnerski nutriprofits
Nutriprofits jest programem partnerskim, który oferuje prowizje za promoję różnego rodzaju suplementów czy urządzeń związanych z urudą. Dostępne są preparaty na: odchudzanie, cellulit, trądzik, łysienie, łupież itp. Każdy oferowany produkt posiada specjalnie przygotowaną stronę z opisem oraz możliwością zamówienia. Istnieje również możliwość promocji poprzez link sklepu internetowego, który zawiera te wszystkie produkty. Oprócz prowizji za pierwszy zakup otrzymujemy ją również od powracających klientów.

Program partnerski money2money
Money2money to program partnerski oferujący zarabianie na polecaniu kredytów, lokat, kont bankowych czy ubezpieczeń. Produkty bankowe cieszą się sporą popularnością i wysokimi prowizjami. Nie są to oczywiście jedyne usługi na których można zarabiać, są jeszcze dodatkowe jak np. umówienie na jazdę próbną samochodem, internet, telefon, telewizja itp. Udostępniona jest cała gotowa strona z porównywarkami różnego typu więc można promować gotowca. Dla osób posiadających własną strone dostępne są bannery różnej wielkości więc nie powinno być problemu ze znalezieniem dla nich miejsca. Najlepiej w tym wypadku sprawdzi się strona powiązana tematycznie z finansami.

Program partnerski easymarkets
Easy Markets (znany również jako Easy forex) jest programem partnerskim, gdzie zarabiamy na szukaniu klientów do platformy inwestycyjnej. Jest to zaufany broker długo działający na rynku. Otrzymujemy wiele materiałów reklamowych, które pomogą w znajdywaniu klientów.

Program partnerski złote myśli
Złote myśli to program partnerski, gdzie zarabiamy na sprzedaży książek, e-booków, audiobooków itp. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju poradniki. Produkty można promować zarówno podając link do gotowej strony, gdzie znajdują się cała oferta, jak i konkretne produkty. Każdy z nich posiada przygotowaną własną stronę. Prowizja jest dożywotnia, więc jeśli klient raz coś kupi i powróci do sklepu po kolejny produkt to również otrzymamy prowizję.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego