Inwestycje przez internet

Przejdź do treści

Menu główne:

Inwestycje

Inwestycje jak wiadomo wymagają własnego kapitału i mogą się one wiązać z jego utratą. Jedne są bardziej ryzykowne z możliwością większego zarobku (jak np forex), inne mniej (np. lokata). Każdy indywidualnie musi podjąć decyzję czy stać go na takie inwestycje czy nie. Osoby zainteresowane lokatą jako formą inwestycji zapraszam do porównywarki lokat. Poniżej przedstawiam ciekawe strony na których możemy zainwestować posiadane pieniądze:

Inwestycje easymarkets
Easymarkets jest popularnym brokerem internetowym pozwalającym na zawieranie transakcji na popularnych instrumentach finansowych (waluty, metale, towary, indeksy). Na stronie dostępnych jest wiele poradników dotyczących inwestowania . Na start otrzymujemy darmowe 100zł na inwestycje oraz premię do pierwszego depozytu (do 50% - do 8000zł). Polecam zapoznać się na początku z kontem demo gdzie można inwestować wirtualną walutą i zrozumieć zasadę działania platformy inwestycyjnej. 


Inwestycje recyclix
Recyclix jest firmą zarejestrowaną na terenie UE oraz Polski, a swoją stronę udostępniła inwestorom w 2015 roku. Firma zajmuje się przetwarzaniem (recyklingiem) śmieci. Za zainwestowane pieniądze kupujemy więc śmieci, które następnie są przetwarzane i możemy je sprzedać. Na start otrzymujemy 20$. Cały proces dzieli się na cykle i mini-cykle (śmieci-regranulat-granulat). Cykl trwa 5 tygodni (2 mini cykle: 3 tygodnie + 2 tygodnie). Po pierwszym mini-cyklu otrzymujemy 6% zainwestowanej kwoty, a po kolejnym 8% (tylko jeśli zdecydujemy się na reinwestycję) co daje łącznie 14% po całym cyklu. Po jego zakończeniu zysk możemy reinwestować lub wypłacić (25% wartości produktu końcowego). Na stronie dostępny jest również kalkulator inwestycyjny, gdzie możemy obliczyć ile zarobimy przez określony czas przy konkretnej inwestycji.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego