Gdzie inwestować pieniądze - inwestycje

Przejdź do treści

Menu główne:

Inwestycje w internecie

Inwestycje jak wiadomo wymagają własnego kapitału i mogą się one wiązać z jego utratą. Jedną z pewniejszych form inwestycji jest bez wątpienia inwestowanie w nieruchomości, nie każdego jednak stać na tak duży wydatek. Dla osób z mniejszym kapitałem są również inne możliwości pomnażania oszczędności. Jedne są bardziej ryzykowne z możliwością większego zarobku (jak np forex). W innych takiego ryzyka nie ma, ale i zysk jest mniejszy (np. lokata). Każdy indywidualnie musi podjąć decyzję czy stać go na inwestycje w internecie czy nie i czy chce podjąć ewentualne ryzyko. Jeśli dysponujesz jakimś dodatkowym budżetem, który nie jest aktualnie potrzebny to szkoda żeby marnował się na koncie czy po prostu w domu. Jeśli nie chcesz podejmować zbędnego ryzyka warto zdecydować się chociażby na lokatę w banku. Zysk może i nie jest największy, ale lepiej niski niż jego brak. Zwłaszcza, że takie pieniądze i tak tylko by leżały, a tak chociaż na siebie pracują. Osoby zainteresowane lokatą jako formą bezpiecznej inwestycji zapraszam do porównywarki lokat. Ciekawą możliwością są jeszcze fundusze inwestycyjne. Nie trzeba wtedy śledzić wykresów i statystyk, a swoje pieniądze można powierzyć profesjonalistom. Choć i tutaj jest pewne ryzyko utraty środków. Jeśli zastanawiasz się gdzie inwestować pieniądze w internecie to poniżej przedstawiam ciekawe strony, gdzie można to zrobić:

Inwestycje easymarkets
Easymarkets jest popularnym brokerem internetowym pozwalającym na zawieranie transakcji na popularnych instrumentach finansowych (waluty, metale, towary, indeksy). Na stronie dostępnych jest wiele poradników dotyczących inwestowania . Na start otrzymujemy darmowe 100zł na inwestycje oraz premię do pierwszego depozytu (do 50% - do 8000zł). Polecam zapoznać się na początku z kontem demo gdzie można inwestować wirtualną walutą i zrozumieć zasadę działania platformy inwestycyjnej. 


Inwestycje recyclix
Kod ID sponsora (podawany przy rejestracji): 60CA-DBEA-499D

Recyclix jest firmą zarejestrowaną na terenie UE oraz Polski, a swoją stronę udostępniła inwestorom w 2015 roku. Firma zajmuje się przetwarzaniem (recyklingiem) śmieci. Za zainwestowane pieniądze kupujemy więc śmieci, które następnie są przetwarzane i możemy je sprzedać. Na start otrzymujemy 20$. Cały proces dzieli się na cykle i mini-cykle (śmieci-regranulat-granulat). Cykl trwa 5 tygodni (2 mini cykle: 3 tygodnie + 2 tygodnie). Po pierwszym mini-cyklu otrzymujemy 6% zainwestowanej kwoty, a po kolejnym 8% (tylko jeśli zdecydujemy się na reinwestycję) co daje łącznie 14% po całym cyklu. Po jego zakończeniu zysk możemy reinwestować lub wypłacić (25% wartości produktu końcowego). Na stronie dostępny jest również kalkulator inwestycyjny, gdzie możemy obliczyć ile zarobimy przez określony czas przy konkretnej inwestycji.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego