W co inwestować pieniądze

Przejdź do treści

Menu główne:

Inwestycje w internecie

Inwestycje jak wiadomo wymagają własnego kapitału i mogą się one wiązać z jego utratą (zależnie od podjętego ryzyka). Mimo to wiele osób zastanawia się w co inwestować pieniądze. Jedną z pewniejszych jest bez wątpienia inwestowanie w nieruchomości, nie każdego jednak stać na tak duży wydatek. Dla osób z mniejszym kapitałem są również inne możliwości pomnażania oszczędności. Zysk z inwestycji zależny jest przeważnie od podjętego ryzyka, przeważnie im większe ryzyko tym większy zysk. Każdy indywidualnie musi podjąć decyzję czy stać go na inwestycje w internecie i czy jest w stanie podjąć ewentualne ryzyko. Jeśli nie chcesz podejmować zbędnego ryzyka warto zdecydować się chociażby na bezpieczne inwestycje, które co prawda charakteryzują się mniejszym zyskiem, ale lepszy mały zysk niż jego brak. Lepiej żeby takie pieniądze na siebie pracowały niż leżały bezczynnie. Jeśli zastanawiasz się gdzie inwestować pieniądze w internecie to poniżej znajdziesz ciekawe strony, gdzie można to zrobić:

  • Lokata - jest jedną z podstawowych form inwestycji, choć charakteryzuje się stosunkowo niedużym zyskiem to jest to bezpieczny sposób na lokowanie pieniędzy.
  • Fundusze inwestycyjne - są formą wspólnego inwestowania. Swoje pieniądze można powierzyć profesjonalistom, więc nie trzeba wtedy śledzić wykresów i statystyk. Tutaj jest już pewne ryzyko utraty środków.

Gdzie inwestować pieniądze:

Inwestycje easymarkets
Easymarkets jest popularnym brokerem internetowym pozwalającym na zawieranie transakcji na popularnych instrumentach finansowych (waluty, metale, towary, indeksy). Na stronie dostępnych jest wiele poradników dotyczących inwestowania . Na start otrzymujemy darmowe 100zł na inwestycje oraz premię do pierwszego depozytu (do 50% - do 8000zł). Polecam zapoznać się na początku z kontem demo gdzie można inwestować wirtualną walutą i zrozumieć zasadę działania platformy inwestycyjnej.

Inwestycje recyclix
Kod ID sponsora (podawany przy rejestracji): 60CA-DBEA-499D

Recyclix jest firmą zarejestrowaną na terenie UE oraz Polski, a swoją stronę udostępniła inwestorom w 2015 roku. Firma zajmuje się przetwarzaniem (recyklingiem) śmieci. Za zainwestowane pieniądze kupujemy więc śmieci, które następnie są przetwarzane i możemy je sprzedać. Na start otrzymujemy 20$. Cały proces dzieli się na cykle i mini-cykle (śmieci-regranulat-granulat). Cykl trwa 5 tygodni (2 mini cykle: 3 tygodnie + 2 tygodnie). Po pierwszym mini-cyklu otrzymujemy 6% zainwestowanej kwoty, a po kolejnym 8% (tylko jeśli zdecydujemy się na reinwestycję) co daje łącznie 14% po całym cyklu. Po jego zakończeniu zysk możemy reinwestować lub wypłacić (25% wartości produktu końcowego). Na stronie dostępny jest również kalkulator inwestycyjny, gdzie możemy obliczyć ile zarobimy przez określony czas przy konkretnej inwestycji.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego